Dziecko pewnego mężczyzny było w niebezpieczeństwie – tak mu się przynajmniej wydawało. Zatroskany tata obawiał się, że pies jego ukochanej narzeczonej może skrzywdzić niemowlę. Jednak psiak zaskoczył wszystkich swoją postawą, a podejrzenia mężczyzny okazały się bezpodstawne. Cała rodzina była w ogromnym szoku.

Zwierzaki niejednokrotnie nas zaskakują, czasem pozytywnie, czasem trochę mniej. W tym wypadku postawny pies, którego wygląd nie zachęca wcale do pieszczot i czułości, zadziwił wszystkich swoim zachowaniem. Pod maską groźnego obrońcy skrywał się opiekuńczy przyjaciel.

Ojciec bał się, że pies skrzywdzi jego dziecko 

Mężczyzna o imieniu Greg tak naprawdę nigdy nie darzył szczególnym uczuciem psów. Zazwyczaj podchodził do nich z rezerwą i nie spoufalał się z obcymi osobnikami. Mimo tego, że sam był właścicielem uroczego czworonoga, to nigdy do końca mu nie ufał. Pech chciał, że jego narzeczona była miłośniczką zwierząt i sama posiadała psa, który był mieszanką pitbulla i labradora. 

Jego wygląd nie zachęcał do czułości, jednak gdyby nawet Zack był słodkim psiakiem, to Greg z pewnością by go nie polubił. Energiczny pupil, bywał wszędzie tam, gdzie coś się działo. Był bardzo ruchliwy i czasem rozrabiał. Greg obawiał się, że kiedy na świat przyjdzie jego córeczka, to pies skrzywdzi małe dziecko. 

  1. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  2. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

Pies zaskoczył wszystkich 

Jeszcze zanim na świecie pojawiło się dziecko, Greg zakomunikował narzeczonej, że jak tylko Zack podniesie na nie głos, to się go pozbędzie. Jednak pies, zaskoczył wszystkim swoim nadwyraz troskliwym zachowaniem. 

– Zack bardzo pokochał małą. Zawsze odprowadzał ją do łóżka, kładł się z nią i tak spał. Kiedy zbliżała się pora na spanie, on już czekał na nią na dole schodów i razem szli na górę. – przyznał Greg, jak cytuje portal webniusy.com

Los jednak szybko rozdzielił malutkie dziecko i Zacka. W niewyjaśnionych okolicznościach pies zatruł się podczas samotnego spaceru i zmarł. Rodzina nie mogła pogodzić się z tą niewyobrażalną stratą. 

Jeżeli lubicie historie z psiakami w roli głównej, nie możecie przegapić naszego artykułu o malamucie, który zaskoczył swoją reakcją kobietę w ciąży. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
Screen z youtube.com/
Yahooooo

Ojciec obawiał się, że pies skrzywdzi jego dziecko. 

dziecko
Screen z youtube.com/
Yahooooo

Jednak Zack zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem. 

dziecko
facebook.com @Arjanit Mehana

Pies był bardzo troskliwy i opiekował się małą dziewczynką. 

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: webniusy.com

 

 

Poprzedni artykułPamiętacie Kasię z „13 posterunku”? Jej córka jest do niej niesamowicie podobna i ma nietypowe hobby
Następny artykułPowrót dzieci do szkół. Jesteście za czy przeciw?
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.