Pies zobaczył siebie w telewizji. Jak to możliwe? Czworonóg trafił tam, ponieważ jego właścicielka nagrała wideo, na którym pupil rozbawia małe dziecko. Kiedy pupil zobaczył siebie na ekranie, jego reakcja była niesamowita. Na szczęście wszystko zostało uwiecznione na filmiku. Niewiarygodne, co takiego zrobił.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a zwłaszcza dziecka. Te zwierzaki potrafią być idealnym kompanami i rozbawią nawet najbardziej naburmuszonego malucha. Tak było i tym razem. Nagranie tego niezwykłego psa trafiło do telewizji, a kiedy sam siebie zobaczył, zachował się jeszcze bardziej niezwykle.

Pies widzi się w telewizji

Angela Lally Labat nagrała wideo ze swoim psem, który rozbawia jej dziecko. Nagranie tak bardzo się wszystkim spodobało, że aż trafiło do telewizji.

Podczas emitowania programu w Fox News, pies o imieniu Bronn był niedaleko telewizora. Kiedy zobaczył siebie na nagraniu, niemalże oszalał. Ten zwierzak zdecydowanie nie umie ukrywać swoich emocji. Właścicielka Bronna nagrała jego reakcje. Musicie to zobaczyć!

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Nagranie Bronna stało się wiralem

W Internecie pojawia się wiele filmików, które są genialnym przykładem na to, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niedawno pisaliśmy nawet o szczeniaczkach, które gonią chłopca.

Nagranie Bronna stało się viralem oraz bije rekordy oglądalności. Pies chyba nie spodziewał się, że stanie się taki popularny! Co o tym myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies
Fot. facebook.com/alally

Bronn chyba nauczył się fruwać.

pies
Fot. facebook.com/alally Opublikowany przez Angelę Lally Labat Piątek, 1 maja 2020

Jego reakcja bawi do łez.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: pawmygosh.co

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.