Szczeniaki zostały nagrane, gdy goniły małego chłopca. Ten nie był w stanie im uciec, aż nagle potknął się i wylądował na ziemi, na co maluchy zareagowały natychmiast! Cała sytuacja została nagrana, a wideo okrążyło sieć błyskawicznie. Trzeba przyznać, że było warto uwiecznić takie wydarzenie!

Szczeniaki rasy golden retriever już same w sobie są urocze. Kiedy jednak zwierzaki spotkały się z małym chłopcem, atmosfera zrobiła się wyjątkowa. Radości i zabawie nie było końca, a wszystko uwieczniono na filmie. Koniecznie musicie go zobaczyć, uśmiech gwarantowany!

Szczeniaki biegły za chłopcem

Malutkie golden retrievery koniecznie chciały pobawić się i poprzytulać z kilkuletnim chłopcem. Ten jednak postanowił biegać, na co pieski ochoczo zareagowały. W trakcie ucieczki otoczone czworonogami dziecko potknęło się i upadło. Wtedy właśnie zaczął się najlepszy moment, który został nagrany.

Kiedy psiaki dopadły przyjaciela, czułościom nie było końca. Szczeniaki lizały go i skakały dookoła, prosząc, aby się z nimi pobawił. Chłopiec nie mógł odmówić uroczym prośbom czworonożnych przyjaciół. Gwarantujemy, że film to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

  1. Kochaliśmy go za filmy na TVP, w TVN i Polsacie. Media właśnie obiegła informacja o jego śmierci
  2. Myślała, że przygarnęła zwykłego kota. Prawda zwaliła ją z nóg
  3. Wyszła z yorkiem na spacer, stała się tragedia. Kobieta boi się o dzieci

Jaki charakter mają golden retrievery?

Golden retrievery mają łagodny charakter i są przyjaźnie nastawione do ludzi. Szczególnie widać to po szczeniakach, które bardzo zabiegają o kontakt z człowiekiem. Oczywiście, wiele zależy od wychowania i charakteru konkretnego zwierzęcia. Nie da się jednak zaprzeczyć, to jedna z najładniejszych ras, która ma szerokie grono wielbicieli.

Golden retrievery, poza tym, że są świetnymi kompanami, uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu i wesołą zabawę. Każdy właściciel powinien zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia. Zobaczcie, jak urocze maluchy spędzały czas z chłopcem, którego w końcu udało im się otoczyć!

ZOBACZ FILM:

 Słodki film podbił serca wielu internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Podejrzewał u kota nowotwór. Kiedy zaczął operację, okazało się, że bardzo się mylił
  3. Ciało jelenia całe pokryte jest w guzach. Fotografia dzikiego zwierzęcia poruszyła tysiące ludzi
  4. Golden retriever bał się burzy, nagle podeszło do niego dziecko. Wtedy stało się niezwykłe
  5. Owczarek niemiecki chciał złapać kota i wszedł za nim na drzewo. Nie mógł zejść bez pomocy straży
  6. Ważąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietę

Poprzedni artykułAdam Małysz nagle ujawnił prawdę o swojej żonie. ”Psychika płatała jej figle”
Następny artykułCzy pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie? Wiadomo, ile zarabia Agata Duda
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.