Szczeniaki zostały nagrane, w momencie gdy goniły małego chłopca. Ten nie był w stanie im uciec, aż nagle potknął się i wylądował na ziemi, na co szczeniaczki natychmiast zareagowały. Wszystko zostało nagrane, a wideo poszło w świat. To, co się zdarzyło było naprawdę warte uwiecznienia!

Szczeniaki rasy golden retriever już same w sobie są urocze. Kiedy jednak zwierzaki spotkały się z małym chłopcem, atmosfera zrobiła się wyjątkowa. Radości i zabawie nie było końca, a wszystko uwieczniono na filmie. Koniecznie musicie go zobaczyć, uśmiech gwarantowany!

Szczeniaki biegły za chłopcem

Malutkie golden retrievery koniecznie chciały pobawić się i poprzytulać z kilkuletnim chłopcem. Ten jednak postanowił biegać, na co pieski ochoczo zareagowały. W trakcie ucieczki otoczone czworonogami dziecko potknęło się i upadło. Wtedy właśnie zaczął się najlepszy moment, który został nagrany.

Kiedy psiaki dopadły przyjaciela, czułościom nie było końca. Szczeniaki lizały go i skakały dookoła, prosząc, aby się z nimi pobawił. Chłopiec nie mógł odmówić uroczym prośbom czworonożnych przyjaciół. Gwarantujemy, że film to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

  1. Zwierzęta mogłyby nas uczyć o przyjaźni. Zasługują na serduszko?
  2. Zwyczajny, czarny, niepodobny do żadnej rasy. Kto pokocha pięknego psa Goździka?
  3. Kot postanowił zrobić właścicielowi psikusa. Musiała interweniować straż pożarna

Jaki charakter mają golden retrievery?

Golden retrievery mają łagodny charakter i są przyjaźnie nastawione do ludzi. Szczególnie widać to po szczeniakach, które bardzo zabiegają o kontakt z człowiekiem. Oczywiście, wiele zależy od wychowania i charakteru konkretnego zwierzęcia. Nie da się jednak zaprzeczyć, to jedna z najładniejszych ras, która ma szerokie grono wielbicieli.

Golden retrievery, poza tym, że są świetnymi kompanami, uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu i wesołą zabawę. Każdy właściciel powinien zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia. Zobaczcie, jak urocze maluchy spędzały czas z chłopcem, którego w końcu udało im się otoczyć!

ZOBACZ FILM:

 Słodki film podbił serca wielu internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledli
  2. Wyszedł na spacer. W krzakach usłyszał niepokojący płacz, który dobiegał z torby
  3. Kto pochwali się swoim pupilem?
  4. Myślała, że przygarnęła zwykłego kota. Prawda zwaliła ją z nóg
  5. Właściciel chciał przestraszyć swojego psa. Spojrzenie husky mówi samo za siebie
  6. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć

Poprzedni artykułWiemy, co z wyborami. Brak ciszy wyborczej, zamknięte lokale
Następny artykułFryzjerka wykonywała swoje usługi mimo koronawirusa. Trafiła do więzienia
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.