Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! Podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za 8 wspólnych lat
Marta Kulik
Marta Kulik 17.07.2019 15:36

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! Podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za 8 wspólnych lat

Krystyna Pawłowicz
fot. screen YouTube Onet News

Krystyna Pawłowicz dotrzymuje słowa danego w ubiegłym roku i odchodzi z polityki! Opozycja nie mogła uwierzyć, a posłanka podaje dokładny termin. Na Twitterze napisała wzruszające słowa skierowane do prezesa Kaczyńskiego. Nie żal jej kończyć polityczną karierę?

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki, to już pewne. W grudniu poinformowała, że z końcem obecnej kadencji sejmu skończy się jej przygoda z polityką. Mówiła wtedy, że nadszedł czas na młodych. Wiele osób jednak nie wierzyło w zapewnienia posłanki. Minęło kilka miesięcy, a Krystyna Pawłowicz wróciła do tematu. Rzesza jej fanów nie może w to uwierzyć.

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki

Na Twitterze posłanka zamieściła wpis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości. Krystyna Pawłowicz jesienią odchodzi z polityki. Jej wyznanie zaskoczyło wielu, nawet kolegów z partii. Informując o podjętej decyzji, podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za lata współpracy, z której jest tak dumna. Wygląda na to, że decyzja jest nieodwołalna.

– Jestem wdzięczna Prezesowi J. Kaczyńskiemu, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw […] Z polityki odchodzę — napisała na Twitterze.

Wygląda na to, że jej zapewnienia z ubiegłego roku nie były przesadzone. Dobrze wszystko przemyślała, zanim na głos powiedziała, co zamierza. Po ośmiu latach pracy w sejmie Krystyna Pawłowicz odchodzi. Jest jednak szansa, że wierni fani kontrowersyjnej posłanki nadal będą mogli poznawać jej stanowisko w wielu sprawach. Zapowiedziała, że nadal będzie walczyła i wspierała interesy Polski!

Krystyna Pawłowicz

Pomimo odejścia od sejmowej mównicy Krystyna Pawłowicz nie zamierza milczeć. W rozmowie z internautami zapowiedziała, że wciąż będzie walczyła według możliwości. Co to oznacza? Na pewno nie przestanie wypowiadać się na Twitterze i chętnie będzie korzystała z zaproszeń do mediów. Czy to zadowoli jej najwierniejszych wyborców?

Wyborcy Krystyny Pawłowicz proszą ją, aby jeszcze przemyślała swoją decyzję. Ta jednak jest nieugięta i podkreśla, że wciąż będzie wypowiadała się w ważnych dla niej tematach. W komentarzach pojawiła się sugestia, że posłanka mogłaby zostać… Rzecznikiem Praw Obywatelskich! Czy Krystyna Pawłowicz byłaby zainteresowana takim stanowiskiem? Jak sama napisała, praca rzecznika jest bardzo wyczerpującym zajęciem, a ona przecież chce odpocząć. Wyraziła za to nadzieję, że tę funkcję będzie pełniła właściwa osoba. Swoich fanów zaprosiła do słuchania audycji, które prowadzi w Radiu Maryja. Jesteście zaskoczeni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz podjęła ostateczną decyzję. Jesienią odchodzi z polityki.

Krystyna Pawłowicz

Posłanka będzie jednak nadal wypowiadała się w istotnych dla niej tematach. Obiecała to wyborcom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Oddała syna, by poddać się leczeniu
  2. Magda Gessler rozpływa się nad Anną Muchą. Opublikowała jej najnowsze zdjęcie
  3. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?
  4. Mezo zostanie ojcem! Raper i Weronika Radzimowska spodziewają się dziecka
  5. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”