Magda Gessler znowu zaskakuje! Słynąca z oryginalnych komentarzy restauratorka tym razem opublikowała zdjęcie Anny Muchy! Czym znana aktorka tak zachwyciła Magdę? Królowa Kuchennych Rewolucji wyjaśniła w swoim stylu!

Magda Gessler już od dawna słynie z wyjątkowych publikacji w sieci. Dzięki swoim wpisom zyskała szerokie grono obserwatorów. Jej słynne besos, czyli buziaki swego czasu podbiło polski internet. Tym razem znowu zaskoczyła i na Instagramie zamieściła zdjęcie Anny Muchy. Dlaczego?

Magda Gessler zachwyca się Anną Muchą

Anna Mucha zamieściła selfie z dzióbkiem i burzą loków w stylu samej Magdy Gessler, która natychmiast zachwyciła się jej urodą. Fotografię skopiowaną z profilu aktorki restauratorka opatrzyła przemiłym podpisem. Gwieździe M jak miłość musiało być przemiło!

– Jestem zachwycona poetyką tego zdjęcia. Przypomina mi kobiety z Francji z lat 30…, przepełnione wrażliwością, zakochane w sztuce, muzyce i malarstwie — napisała Magda Gessler.

Sztuka to temat bliski Magdzie, nic zatem dziwnego, że zdjęcie budzące takie skojarzenia zrobiło na niej ogromne wrażenie! Nie zapomniała też skomentować oryginalnego wpisu u Anny Muchy. Tam o zdjęciu napisała, że jest zjawiskowe. Wy też zauważyliście podobieństwo do pięknych Francuzek?

 

 

Anna Mucha odpowiada Magdzie Gessler

Fani obu pań są zachwyceni zarówno zdjęciem, jak i uroczym wpisem. Zostawili mnóstwo komentarzy podziwiających urodę aktorki i publikację Magdy Gessler. Nie tylko internauci byli uradowani. Dostąpić takiego zaszczytu to nie lada wyczyn, dlatego Anna Mucha nie mogła pozostać obojętna wobec słów Magdy Gessler. Odpisała, używając ulubionego słowa restauratorki.

-Besos Magda! – napisała Anna Mucha.

Chcielibyście częściej widzieć takie zdjęcia u Magdy Gessler? My jesteśmy bardzo ciekawi, kto jeszcze sprawia, że gwiazda tak się rozpływa! Mamy również nadzieję, że to początek pięknej przyjaźni w polskim show-biznesie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler
instagram.com/taannamucha

To zdjęcie Anny Muchy sprawiło, że Magda Gessler się rozpłynęła! Napisała wiele ciepłych słów w kierunku aktorki.

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_official

Słynna restauratorka zamieściła uroczy wpis w swoim stylu. Fani byli zachwyceni.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Mezo zostanie ojcem! Raper i Weronika Radzimowska spodziewają się dziecka
  2. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  3. Sylwia Przybysz jest w ciąży? 20-latka przez to miała odmówić udziału w „Tańcu z Gwiazdami”
  4. Gwiazda „Rancza” pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Prawie jej nie rozpoznaliśmy
  5. Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Oddała syna, by poddać się leczeniu

   

Poprzedni artykułDorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?
Następny artykułFryzury do odkrytych ramion. Podkreśl swoje atuty
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.