TVP: gwiazda Rancza pokazała się w zupełnie nowym wydaniu! Takiej jeszcze jej nie widzieliście. Do tej pory wyglądała niezwykle młodo, a teraz? Komentarze mówią same za siebie. Wygląda jak własna babcia?

TVP: gwiazda kultowego serialu drastycznie zmieniła swój wygląd. Pokazała się bez makijażu i w nowej fryzurze. Fani nie mogli jej rozpoznać. Po co to zrobiła? Komentarze, jakie otrzymała, na pewno zapadną wam w pamięć.

TVP: aktorka z Rancza zmieniła wygląd

Ilona Ostrowska w Ranczo zagrała Amerykankę polskiego pochodzenia, Lucy Wilską. Widzom zapadła w pamięć jako ambitna i zawsze dobrze wyglądająca kobieta. Później na dłużej zagościła w Na dobre i na złe, gdzie do tej pory gra mecenas Kasię Smudę, związaną z dyrektorem szpitala. Tam również wygląda świetnie i z klasą. Tym bardziej szokuje zdjęcie, które pokazała na Instagramie. Gwiazda ma krótkie, rozmierzwione włosy, duże okulary i ani grama makijażu.

Babcia Ilona.

Myślałam, że to Antek Królikowski.

Pisali zszokowani fani, przyzwyczajeni do pięknych, długich włosów aktorki. Na szczęście dla zaskoczonych internautów z podpisu zdjęcia wynika, że nowy wygląd Ilony Ostrowskiej to tylko efekt filmowej charakteryzacji.

Ilona Ostrowska: metamorfoza

Metamorfoza gwiazdy TVP wprawiła internautów w osłupienie, ale nie tylko ona ich zaciekawiła. Jaki film wymagał takiej charakteryzacji? Gwiazda podpisała zdjęcie w nieoczywisty sposób.

Poszukiwania pewnej filmowej Pani trwają. Szczegóły już za momencik już za chwilunię.

Jedna z internautek wychwyciła słowo poszukiwania, połączyła je z wyglądem Ilony Ostrowskiej i natychmiast skojarzyła te elementy z kulowym filmem Stanisława Barei Poszukiwany, poszukiwana z 1972 roku! Aktorka odpowiedziała jedynie kciukiem w górę. Myślicie, że wciela się w głównego bohatera i będzie kobiecą wersją Wojciecha Pokory? A może szykuje się zupełnie nowy projekt? Ilona Ostrowska zagra poszukiwaną czy poszukującą? Jesteśmy zaintrygowani!

ZOBACZ ZDJĘCIA ILONY OSTROWSKIEJ:

tvp
instagram.com/ilona_ostrowska_official

Ilona Ostrowska pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

TVP
instagram.com/ilona_ostrowska_official

Gwiazda TVP przyznała, że to metamorfoza do filmu. Dzieło zaskoczy wszystkich?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sylwia Przybysz jest w ciąży? 20-latka przez to miała odmówić udziału w „Tańcu z Gwiazdami”
  2. Blanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
  3. Wiktoria Sypucińska zmieniła się nie do poznania. Jak teraz wygląda?
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
Poprzedni artykułGdzie pojechać na wakacje? Najlepsze destynacje na urlop w 2019 roku
Następny artykułKoń miał dość wożenia turystów. To, jak się na nich zemścił, rozbawi was do łez
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.