Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z internautami swoją wizją przyszłości. Odniósł się do polskiego rządu i zapowiedział ogromne zmiany. Myślicie, że jego słowa się sprawdzą? Przepowiednie jasnowidza zazwyczaj brzmią bardzo enigmatycznie.

Krzysztof Jackowski jest znany również jako jasnowidz z Człuchowa. Gwiazdor prężnie rozwija swoją działalność na YouTubie, gdzie ma własny kanał. To właśnie tam dzieli się swoimi przepowiedniami. Co zobaczył tym razem?

Krzysztof Jackowski o zmianach w Polsce

Krzysztof Jackowski z pewnością dociera do wielu odbiorców w Polsce. Niektórzy wierzą w każde jego słowo, jeszcze inni traktują jego przepowiednie z przymrużeniem oka i swego rodzaju rozrywkę. Kto z nas nie lubi od czasu do czasu zajrzeć w przyszłość?

Ostatnio na kanale pojawiło się nagranie, na którym jasnowidz mówił o zmianach w Polsce. Odniósł się również do rządu.

Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował — powiedział.

Być może chodziło mu o protesty przedsiębiorców z tych branż, które najbardziej zostały dotknięte obostrzeniami. Właściciele m.in. restauracji czy siłowni biorą udział w akcji #otwieraMY i zaczęli otwierać swoje lokale pomimo obowiązujących restrykcji.

Jednak w przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego pojawił się również nieco optymistyczny aspekt. Jasnowidz jasno stwierdził, że rząd odpuści restrykcje dot. jedzenia na miejscu w lokalach, jednak reżim sanitarny będzie dawał się we znaki.

W tym roku nie będzie tak lekko i nawet jeśli obostrzenia ustąpią, bo na pewno rząd, jeżeli chodzi o restauracje, odpuści, żeby się nie kompromitować, powstaną takie restrykcje dla właścicieli restauracji, dyskotekę, że będziemy to czuć — słyszymy na nagraniu.

Krzysztof Jackowski o decyzjach rządu

Krzysztof Jackowski wspominał, że rząd mówił, że do końca miesiąca zacznie luzować obostrzenia. Jasnowidz na wizji zastanawiał się, czy nie zacznie się dziać coś zupełnie odwrotnego.

Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem — zdradził. Myślicie, że faktycznie może się to sprawdzić? Jak na razie nic tego nie zapowiada.

Krzysztof Jackowski poruszył również temat noszenia maseczek. Przepowiedział, że przepisy w tym zakresie będą się zaostrzały.

Dziś noszenie maseczki wręcz nie podlega dyskusji. W tamtym roku podlegało i dużo osób tego nie przestrzegało. Przepisy w tym kierunku będą się coraz bardziej wyostrzały i będą bezdyskusyjnie — powiedział Jackowski.

Jednak ostatecznie nie wiadomo do końca, o co konkretnie może chodzić. Wizje jasnowidza z Człuchowa są enigmatyczne i w większości przypadków można je interpretować na wiele sposobów. Kto wie, może jednak czeka nas coś dobrego?

Ostatnio pisaliśmy o jego przepowiedni na marzec.

Zobacz wideo:

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube

Poprzedni artykułPamiętacie aroganckiego Hockleya z „Titanica”? Dziś ma 54 lata, znajdował się na liście najprzystojniejszych mężczyzn
Następny artykułAnna Lewandowska wsławiła zdjęcie ze swoją babcią Jolą
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl