Prawdopodobnie kwestią czasu jest to, że Krzysztof Jackowski zacznie być wypytywany przez media o swoje przepowiednie dotyczące eskalacji konfliktu na Ukrainie. Póki co jednak jego wizje dotyczą czego innego.

Super Express zapytał go ostatnio o pogodę, która w poprzednim tygodniu była wyjątkowo kapryśna. Jak będzie w przyszłości?

Krzysztof Jackowski zapowiada wiosnę

Krzysztof Jackowski miał z jednej ze swoich ostatnich wizji wyczytać, że najbliższe dni będą w naszym kraju wyjątkowo pogodne. Jak zaznacza, nie będzie już powtórki z szalejących wichur. Zapowiada jednak, że przymrozki i chwilowy powrót zimy mogą się jeszcze w niedalekiej przyszłości zdarzyć. Niemniej podkreślił, że wiosna zacznie się wcześnie i będzie wyjątkowo pogodna, pominąwszy oczywiście ten krótki okres, o którym napomknął.

Co ciekawe, choć wiosna ma być długa i ładna, nie oznacza to wcale przesadnie upalnego lata. Krzysztof Jackowski twierdzi, że będzie ono ciepłe i pogodne, ale niezbyt gorące. To akurat powinno pasować Polakom, którzy w ostatnich latach bardzo narzekali na wyjątkowe upały.

Warto jednak pamiętać, że już kiedyś Krzysztof Jackowski zaznaczał, że jego wizje dotyczące spraw meteorologicznych i ogólnych, światowych należy odpowiednio interpretować, gdyż nie jest to jego specjalizacja. Jak twierdzi, jego najdokładniejsze wizje dotyczą poszukiwań konkretnych osób i spraw kryminalnych.

Krzysztof Jackowski stale prowadzi także własny kanał w serwisie YouTube. Dyskutuje na jego łamach na głośne obecnie tematy, a swoje opinie opiera również na wizjach. Regularnie śledzi go ćwierć miliona osób.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Neo-angin. Działa antyseptycznie. Łagodzi ból gardła
  2. Emocje sięgnęły zenitu w „Pytaniu na śniadanie”. Dziennikarka na wizji nie mogła opanować łez
  3. Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak, Drzyzga publikują ten sam komunikat. Gwiazdy wstrząśnięte sytuacją w Ukrainie

Źródło: Super Express/ o2.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl