Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ktoś z widowni zaczął krzyczeć do gracza „Milionerów”. Urbański zrobił wielkie oczy, zwiastun nowych odcinków
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.08.2022 16:06

Ktoś z widowni zaczął krzyczeć do gracza „Milionerów”. Urbański zrobił wielkie oczy, zwiastun nowych odcinków

Hubert Urbański
fot. kadr z programu „Milionerzy”

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon uwielbianego przez Polaków programu „Milionerzy”. W sieci pojawił się zwiastun, który już na samym początku wzbudza skrajne emocje. Okazuje się, że osoba z widowni postanowiła dać graczowi cenną radę. 

Hubert Urbański, prowadzący teleturniej nie krył swojego zaskoczenia, związanego z głosem dochodzącym z widowni. Szeroko otworzył oczy i zaczął wymachiwać rękami.

Nietypowa sytuacja w programie „Milionerzy”

Teleturniej „Milionerzy” emitowany jest na stacji TVN z przerwami od 1999 roku. Prowadzony jest przez niezastąpionego Huberta Urbańskiego, bez którego chyba nikt nie wyobraża sobie produkcji. Uczestnicy odpowiadają na pytania, a każda poprawna odpowiedź przybliża ich do głównej nagrody, czyli miliona złotych.

Z początkiem września rozpocznie się nowy sezon programu. Na oficjalnej stronie stacji TVN pojawił się oficjalny zwiastun kolejnej edycji. W krótkim filmie zamieszczono fragmenty kilku odcinków, a jeden z nich zwraca szczególną uwagę.

Widzimy na nim mężczyznę siedzącego na widowni, który nie omieszkał podzielić się z graczem cenną radą. Krzyknął do uczestnika, aby „nie dał się podpuszczać Hubertowi”.

Reakcja prowadzącego jest bezbłędna. Hubertowi Urbańskiemu nie udało się ukryć zaskoczenia. Szeroko otworzył oczy, a następnie rozłożył ręce. Komentarz widza nie umknął również publice, która zareagowała wówczas gromkim śmiechem.

Premiera nowego sezonu „Milionerów”

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony stacji TVN, premiera nowego sezonu odbędzie się już 1 września o 20:55. Co ciekawe, w opisie nowej edycji uwzględniono przytoczoną wyżej sytuację.

— A w nowych odcinkach Hubert Urbański ma czeki, ma długopis i… talent do podpuszczania zawodników? Oglądajcie nas jesienią 2022 — czytamy na stronie TVN.

Hubert Urbański w trakcie trwania programu wielokrotnie upewnia się, czy gracz jest pewien swojej odpowiedzi. Słynne już pytanie: „Definitywnie?” przeszło do historii programu. Na przełomie wielu lat trwania programu zdarzało się, że pytania Huberta sprawiały, iż uczestnik dłużej się zastanawiał, a nawet zmieniał swoją odpowiedź, nie zawsze na poprawną.

Zwiastun nowego sezonu „Milionerów” zobaczycie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Milionerzy”. Poprosił o telefon do przyjaciela. Chwilę później wszyscy ryknęli śmiechem
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: milionerzy.tvn.pl