Lelum.pl > Milionerzy

Milionerzy

Milionerzy
10.11.2022 12:39 „Milionerzy”. Uczestnik zagra o milion, choć nie odpowiedział poprawnie, fatalna pomyłka twórców programu

„Milionerzy” wywołują ogromne emocje wśród widzów oraz uczestników programu. Niektóre pytania potrafią nieźle zamącić. Tym bardziej, gdy wśród odpowiedzi nie ma tej prawidłowej. Niedawno na antenie teleturnieju TVN doszło do niespotykanej sytuacji. Uczestnik odpowiedział na pytanie, które nie pasowało do żadnej z proponowanych odpowiedzi. Wszystko przez zagadnienie z dziedziny sportu.

Milionerzy
09.11.2022 17:22 Wyszło, ile Urbański zarabia na „Milionerach”. Kwota za jeden odcinek odbiera mowę, a to dopiero początek

Hubert Urbański prowadzi program „Milionerzy” od wielu lat. Teleturniej TVN cieszy się niesłabnącą popularnością. Ile prezenter może zarobić na jednym odcinku? Czy sam jest milionerem? Urbański prowadzi program od 1999 roku. W sumie spędził aż 10 lat na fotelu prowadzącego, ze względu na kilkuletnie przerwy w emisji. Widzowie go uwielbiają, a on sam stał się jednym z symboli formatu.

Milionerzy
26.10.2022 20:32 Zwycięzca „Milionerów” po każdym pytaniu wykonywał jeden gest. Pozwolił mu wygrać, mało kto go zauważył

Tomasz Orzechowski robi furorę w polskich mediach po tym, jak wygrał milion w teleturnieju TVN „Milionerzy”. Ma on nietuzinkową osobowość i chętnie opowiada o swoich trikach, które pozwalają mu zwyciężać. W rozmowie z portalem Świat Gwiazd opowiedział o kilku z nich. Orzechowski uczestniczył już w niejednym teleturnieju telewizyjnym. Poza show TVN widzieliśmy go już w programach „Va Banque” oraz „Jeden z dziesięciu”. O jakich jeszcze marzy?

Milionerzy
25.10.2022 21:24 Wygrał milion w „Milionerach”. „Jak patrzę na konto bankowe, to jest tragedia”. Co zrobił z pieniędzmi?

Tomasz Orzechowski niedawno został kolejnym zwycięzcą nagrody głównej w programie „Milionerzy”. Już wcześniej jednak wygrywał pieniądze w innych teleturniejach. Czy wobec tego umie nimi zarządzać? Opowiedział o tym w najnowszym wywiadzie. Mężczyzna udzielił wywiadu dla „Świata Gwiazd”. W rozmowie poruszył nie tylko temat pieniędzy, ale opowiedział też o tym, w jaki sposób przygotowuje się do różnych, telewizyjnych quizów.

Tomasz Orzechowski Milionerzy
06.10.2022 18:49 Wygrał milion w „Milionerach”, zdradził, jak błyskawicznie przyswajać wiedzę. Absolutnie genialne

Tomasz Orzechowski w ostatnim czasie wygrał nagrodę główną w programie „Milionerzy”. Na swoim koncie ma również udział w innych teleturniejach, w których pobił niejeden rekord, a także zwyciężył pokaźną sumę pieniędzy. Wyjaśnił, w jaki sposób się uczy. Zwycięzca „Milionerów” aktywnie działa w mediach społecznościowych, na których zdradza sprawdzone sposoby, pomagające przyswajać wiedzę. Niektóre z nich mogą was zaskoczyć.

Hubert Urbański
06.10.2022 13:29 „Milionerzy”. Hubert Urbański złamał zasady programu i wykonał niespodziewany telefon. Widzowie nigdy nie widzieli podobnej sytuacji

Zasady programu „Milionerzy” są ściśle określone. Nic dziwnego, w końcu uczestnicy grają o wielkie pieniądze, a wszystkie reguły sformułowano po to, by uniknąć potencjalnych oszustw. Hubert Urbański bardzo ich pilnuje, ale teraz postanowił zrobić wyjątek. Uczestnikom nie wolno bowiem kontaktować się w trakcie programu z nikim, chyba że umożliwia im to koło ratunkowe. Ostatnio prowadzący skontaktował się jednak z mężem uczestniczki nie w ramach telefonu do przyjaciela. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek
27.09.2022 22:59 Małgorzata Rozenek błyszczy walorami intelektu w „Milionerach”

Małgorzata Rozenek weźmie udział w programie „Milionerzy”. Nowa gwiazda „Dzień Dobry TVN” wraz ze swoim ekranowym partnerem zawalczy o najwyższą nagrodę. Obecność gwiazd uczci wyjątkową okazję. Specjalne odcinki programu „Milionerzy” to coś, na co czeka wielu widzów TVN-u. W programie mogliśmy już zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego, obu Chajzerów, czy Kingę Rusin. Kilka lat temu o milion zawalczyła także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Teraz „Perfekcyjna pani domu” znów zawalczy o główną nagrodę.

Hubert Urbański
24.08.2022 16:06 Ktoś z widowni zaczął krzyczeć do gracza „Milionerów”. Urbański zrobił wielkie oczy, zwiastun nowych odcinków

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon uwielbianego przez Polaków programu „Milionerzy”. W sieci pojawił się zwiastun, który już na samym początku wzbudza skrajne emocje. Okazuje się, że osoba z widowni postanowiła dać graczowi cenną radę. Hubert Urbański, prowadzący teleturniej nie krył swojego zaskoczenia, związanego z głosem dochodzącym z widowni. Szeroko otworzył oczy i zaczął wymachiwać rękami.

Milionerzy
13.08.2022 12:06 „Szkoda mi jej, stres ją zjadł”. Wpadka w „Milionerach”, Urbański nie dowierzał, uczestniczka poległa na banalnym pytaniu

„Milionerzy” są bez wątpienia jednym z najtrudniejszych programów, w których uczestnicy grają o stawkę. W końcu stawiane są przed nimi naprawdę trudne, a przy tym czasem jeszcze podchwytliwe pytania. Niestety, nie tylko na takich potrafią polec uczestnicy. Dobitnie przekonała się o tym Zuzanna, która wzięła udział w programie. Choć wydawało się, że może mieć spore szanse na niezłą wygraną, odpadła już na pierwszym pytaniu.

Cezary Pazura
05.07.2022 12:49 Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Cezary Pazura wziął udział w charytatywnym odcinku programu „Milionerzy”, który zorganizowany został z okazji Dnia Dziecka. Po czasie wypowiedział się, jak to naprawdę wyglądało. „Mam takie wrażenie, że te pytania są robione pewnym sposobem” — stwierdził aktor. O co dokładnie mu chodziło? Przy okazji zdradził też kilka innych, ciekawych szczegółów dotyczących produkcji tego show. Jak wyjawił, na żywo pewne kwestie okazują się zupełnie inne od wyobrażenia, które widzowie zyskują dzięki telewizji.

milionerzy pytanie za milion
04.07.2022 23:30 Milionerzy: najwięcej glukozy zużywa? Uczestnik zirytował widzów sposobem odpowiedzi na pytanie

Każdy z odcinków teleturnieju „Milionerzy” to ogromne emocje nie tylko dla uczestnika, ale również dla widzów. Jeden z bohaterów podniósł im ciśnienie. Na wytypowanie odpowiedzi musieli czekać w nieskończoność. Program TVN od wielu lat dostarcza rozrywkę widzom, którzy tak, jak kandydaci do pieniężnych nagród, mierzą się z pytaniami z wiedzy ogólnej. Nierzadko zdarza się, że to uczestnicy teleturnieju „Milionerzy” skupiają na sobie większą uwagę niż zadane zagadnienie. Bohater odcinka wywołał w internautach mnóstwo emocji z powodu długo wyczekiwanej odpowiedzi. Według niektórych nadmierne uzasadnienie wyboru było zupełnie niepotrzebne.

Milionerzy
23.06.2022 11:21 „Milionerzy”. Uczestnik zrezygnował z odpowiedzi na pytanie za ćwierć miliona. Podjął dobrą decyzję

Bohater odcinka „Milionerzy” miał szansę zgarnąć aż ćwierć miliona złotych w znanym teleturnieju. Pytanie sprawiło, że zaczął dogłębnie się zastanawiać. Ostatecznie wolał wyjść ze studia z gwarantowaną kwotą. Teleturniej TVN od lat sprawdza znajomość wiedzy ogólnej uczestników poprzez zawiłe pytania. Każda poprawna odpowiedź zbliża ich do wygrania niemałych kwot pieniężnych, w tym tytułowego miliona. Ostatni odcinek programu „Milionerzy” postawił przed uczestnikiem trudny dylemat. Pytanie o ćwierć miliona złotych sprawiło, że zrezygnował z dalszej rozgrywki.

Hubert Urbański
08.06.2022 11:46 Hubert Urbański w młodości był prawdziwym łamaczem serc. Zdjęcia 23-letniego prowadzącego „Milionerów” robią furorę

Hubert Urbański, choć w swoim dorobku ma wiele innych projektów, należy do grupy tych prezenterów, którzy kojarzeni są tylko z jednym show. Dziś już trudno wyobrazić sobie program „Milionerzy” bez jego charyzmy, wyjątkowo wymownej mimiki i siwej czupryny. Czy zawsze tak wyglądał? Jak się okazuje, nie do końca. Mężczyzna udostępnił bowiem na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie sprzed ponad 3 dekad. Choć jego wyraz twarzy niewiele się zmienił, próżno szukać na fotce innego, elementu charakterystycznego dla jego wyglądu.

Hubert Urbański
06.06.2022 19:35 Hubert Urbański ma bułgarskie korzenie. Można się zdziwić, jak brzmi jego pełne imię i nazwisko

Choć dziś jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej telewizji, niewiele osób zna szczegóły jego pochodzenia. Jak naprawdę nazywa się Hubert Urbański? Wiemy, skąd wzięło się nietypowe drugie imię gospodarza „Milionerów”. Studiował filologię indyjską na Uniwersytecie Warszawskim. Miał też krótki romans z aktorstwem w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, a później, kiedy związany był z radiową stacją RMF FM, przeżył kryzys swojej kariery, który dał mu do myślenia. Jak widać, gospodarz „Milionerów” skrywa wiele sekretów. Jednym z nich jest z pewnością jego pełne imię i nazwisko. Mimo ogromnej popularności mało kto wie, jak naprawdę nazywa się Hubert Urbański. Okazuje się, że prezenter jest pół Polakiem i pół Bułgarem.

Hubert Urbański
05.06.2022 13:37 Wiemy, ile Hubert Urbański zarabia za prowadzenie programu „Milionerzy” i gdzie sobie dorabia

Prowadzący programu „Milionerzy” wielokrotnie widział, jak uczestnicy wygrywają pokaźne sumy pieniędzy. Sam nie może narzekać na brak gotówki, o której marzą biorący udział w teleturnieju gracze. Hubert Urbański związany jest z programem TVN od samego początku jego istnienia, czyli ponad 20 lat. Dziennikarz nie raz widział, jak uczestnicy dwoili się i troili, by odpowiedzieć na pytania z wiedzy ogólnej. Każde prawidłowe typowanie zbliżało ich do zostania milionerami. Okazuje się, że sam prowadzący nie musi martwić się o finanse tak jak niektórzy uczestnicy programu. „Milionerzy” to nie jedyne źródło utrzymania mężczyzny, który może pozwolić sobie na wygodne życie.

Milionerzy
04.06.2022 15:49 „Milionerzy”: „kontynentalne w hotelach”? Nim odpowiedzieli na pytanie, zagrali w papier, kamień, nożyce

„Milionerzy” wyemitowali specjalny odcinek z okazji Dnia Dziecka. Duet uczestników rozegrał między sobą partię gry, by wyłonić odpowiadającego na pytanie. Teleturniej TVN z okazji święta wszystkich pociech zorganizował specjalny odcinek, w którym to dwie drużyny ojców z dziećmi mierzyły się z pytaniami z wiedzy ogólnej. Widzowie mogli zobaczyć, jak o nagrodę główną stara się Cezary Pazura z córką, Anastazją oraz Jan Peszek z synem, Błażejem. Drugi z wymienionych duetów już na początku rywalizacji musiał rozgrywać dodatkowe starcia, by zaznaczyć poprawną odpowiedź. Mężczyźni w pewnym momencie zagrali w papier, kamień i nożyce.

Milionerzy
10.05.2022 00:33 „Odebrało mi mowę”. Urbański nie wiedział, co powiedzieć. Uczestnik „Milionerów” poległ na pierwszym pytaniu

„Milionerzy” to jeden z najbardziej ekscytujących programów nie tylko dla uczestników, którzy mogą wygrać ogromne pieniądze, ale i dla widzów, którzy w międzyczasie sprawdzają swoją wiedzę. Specjalnością show są pozornie łatwe, ale tak naprawdę podchwytliwe i nieoczywiste pytania. Na jednym z nich właśnie poległ pewien uczestnik z ostatniego odcinka. Na domiar złego, było to pierwsze pytanie.

Milionerzy
08.04.2022 19:47 „Milionerzy”: Padło pytanie za okrągły milion. Uczestnik znał odpowiedź, ale pieniędzy nie wygrał

W czwartkowym odcinku programu „Milionerzy” padło pytanie o nagrodę główną, a uczestnik z jeszcze jednym kołem ratunkowym znał odpowiedź, jednak odszedł z programu z kwotą gwarantowaną. Dwadzieścia trzy lata temu na antenie TVN pojawił się teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego, który sprawdzał wiedzę ogólną uczestników. Pilna edukacja i dobra pamięć były kluczem do zdobycia nagród pieniężnych, w tym głównej stawki miliona złotych. Przez wiele lat uczestnicy oraz widzowie głowili się nad trudnymi pytaniami z różnych dziedzin, od geografii po politykę, matematykę czy nawet religię. W czwartkowym odcinku „Milionerów” gracz miał szansę zdobyć nagrodę główną, jednak wyszedł ze studia z gwarantowaną kwotą 500 tysięcy. Niewiarygodne jak mogła zakończyć się ta rozgrywka.

Milionerzy
02.04.2022 15:37 „Milionerzy”: gracz miał spore problemy z pytaniem za 500 zł. Wyszedł ze studia z wielkimi pieniędzmi

Początkowe zmagania pana Wojciecha w „Milionerach” nie zwiastowały jego długiej rozgrywki, jednak uczestnik zaskoczył wszystkich. Opuścił studio z pokaźną sumą 75 tysięcy. Teleturniej „Milionerzy” jest jednym z najchętniej oglądanych programów stacji telewizyjnej TVN, w którym uczestnicy sprawdzają znajomość wiedzy ogólnej. Każda z poprawnych odpowiedzi wiążę się z sumą pieniężną, która pod koniec rozgrywki trafi do zawodnika. Podczas ostatnio emitowanego odcinka widzów i publiczność zaskoczył mieszkaniec Warszawy, pan Wojciech Łuszczyk, który na początkowym pytaniu poprosił o pomoc publiczność. Reszta zagadnień szła mu już o wiele lepiej.

Milionerzy
11.02.2022 23:39 W poniedziałek specjalne wydanie „Milionerów”. O wygraną powalczą najbardziej lubiane gwiazdy

W walentynki wyemitowany zostanie odcinek specjalny „Milionerów”. W programie tego dnia zawalczą znane i lubiane osobistości telewizyjne, a wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN. Walentynki to święto miłości i zakochanych, ale okazuje się, że nie tylko. Jak udowadnia stacja TVN każdy dzień, nawet Świętego Walentego, może być także okazją do pomocy. W poniedziałek 14 lutego zostanie wyemitowany odcinek specjalny programu.

milionerzy
11.11.2021 12:35 Milionerzy: Uczestnik wykonał telefon do przyjaciółki. Głos po drugiej stronie wywołał poruszenie

Jeden z ostatnich odcinków programu „Milionerzy” wzbudził wiele emocji i to nie ze względu na poziom pytań w programie. Podczas udziału w grze uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego „telefon do przyjaciela”, głos po drugiej stronie słuchawki zaskoczył nawet samego Huberta Urbańskiego. Podczas 30 sekund rozmowy gracza z przyjacielem może się wiele wydarzyć… albo zupełnie nic. W zależności od zgrania osób rozmawiających, tym razem przyjaciółka uczestnika programu była bardzo powściągliwa i dość oszczędna w słowach.

Milionerzy
20.04.2021 22:50 „Milionerzy”: wpadka uczestniczki, nie znała odpowiedzi na pytanie o ścisły post

Milionerzy to program, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Uczestnicy często zaskakują swoją wszechstronną wiedzą i inteligencją, ale zdarzają się im też kolosalne wpadki. Tak było i tym razem. Szczególnie nie popisała się uczestniczka programu odpowiadająca na pytanie za 2 tysiące złotych dotyczące ścisłego postu. W jednym z ostatnich odcinków kultowego show stacji TVN padły dwa, wydawać by się mogło, proste pytania, które sprawiły uczestniczkom niemało problemów.

14.08.2020 22:55 Hubert Urbański pokazał zdjęcie i rozsierdził widzów „Milionerów”. Wystarczył jeden szczegół

Milionerzy startują z nowymi nagraniami do premierowych odcinków popularnego teleturnieju. Z tej okazji Hubert Urbański postanowił wrzucić zdjęcie i pochwalić się powrotem przed kamery. To, co internauci zobaczyli na fotografii wyraźnie im się nie spodobało. Spadła na niego fala krytyki.Milionerzy po wybuchu pandemii wracają z nowymi odcinkami na antenie stacji TVN. Po kilku miesiącach przerwy znowu można ruszyć na plan. Hubert Urbański udostępnił z niego zdjęcie na Instagramie. Fani nie wytrzymali, powiedzieli co myślą.

Chick Vennera
26.07.2020 17:32 Nie żyje pierwszy prowadzący ”Milionerów”. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość

Milionerzy to teleturniej, który znają telewidzowie na całym świecie. Smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Niestety, nie żyje pierwszy prowadzący tego show — Regis Philbin. Gwiazdor był wpisany do księgi rekordów Guinnessa za czas spędzony w telewizji. Był określany jako najciężej pracujący człowiek show-biznesu.Milionerzy stracili właśnie swoją legendę. Regis Philbin miał 88 lat. Gwiazdor zmarł 24 lipca. Tragiczną wiadomość podała rodzina artysty za pośrednictwem miejscowej prasy. Nieznana jest bezpośrednia przyczyna zgonu prezentera.

Jak oszczędzać pieniądze
12.07.2019 18:35 Milionerzy przed 30. Oto najmłodsze i najbogatsze osoby, które nie ukończyły 30. roku życia

Milionerzy przed 30! Przedstawiamy wam sylwetki najmłodszych, ale i najbogatszych osób na świecie! Jesteście ciekawi, jak udało im się zgromadzić ogromny majątek? Kwoty nie mieszczą się w głowie! Znamy też polskie nazwiska. Milionerzy bogacą się i w szalonym tempie zostają miliarderami! Według magazynu Forbes w porównaniu z 2007 rokiem liczba miliarderów niemal się podwoiła! W Polsce mamy obecnie 43 miliarderów. Siedmiu z nich znalazło się na liście najbogatszych ludzi na świecie! Jak wygląda sytuacja z osobami, które zarobiły milion przed trzydziestką? Sprawdzamy!