W programie na żywo na antenie Mir 24 doszło do kuriozalnej wpadki. Dziennikarka przekazywała wiadomości kiedy nagle rzucił się na nią pies i zabrał jej mikrofon. Kobieta zaczęła za nim biec.

Programy na żywo mają to do siebie, że nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzy się na antenie. Sytuacja, która miała miejsce w Mir 24, zaskoczyła nie tylko widzów. 

Kuriozalna wpadka w programie na żywo 

Widzowie programu emitowanego w Mir 24 z pewnością byli zaskoczeni scenami, które ukazały się ich oczom. Dziennikarka, która prezentowała wiadomości, także nie była przygotowana na wydarzenia, w których uczestniczyła. 

Kobieta ze spokojem przekazywała informację, kiedy w pewnym momencie rzucił się na nią pies i wyrwał mikrofon. Następnie zaczął z nim uciekać.

Zdezorientowana dziennikarka rzuciła się w pogoń za czworonogiem, chcąc odzyskać skradziony przedmiot. 

Dziennikarka zaczęła gonić psa-złodzieja

Dziennikarka zaczęła biec za psem z nadzieją, że odzyska mikrofon. Program został nagle przerwany, a biegnąca dziennikarka zniknęła z oczu widzów. 

Osoby odpowiedzialne za program z pewnością nie były zadowolone, jednak osobom zasiadającym przed telewizorami z pewnością poprawił się humor. 

Na końcu nagrania widać, że udało się odzyskać mikrofon, a psotny pies został ujarzmiony. 

Zobacz wideo: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Mir 24

Poprzedni artykułSzef KPRM Michał Dworczyk o szczepieniach przeciwko COVID-19
Następny artykułNieoficjalne informacje ws. obostrzeń. Możliwe przedłużenie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.