Labrador postanowił przygarnąć pod swoje skrzydła małego, bezdomnego kotka. Od kiego go spotkał, nie opuszcza go nawet na moment. Ten uroczy duet rozczuli nawet największego twardziela. Musicie ich zobaczyć. 

Mówi się, że koty i psy to odwieczni wrogowie. Jak widać, to jedynie kolejny powielany stereotyp. Te zwierzaki udowadniają, że przyjaźń jest poza wszelkimi podziałami. Odkąd dorosły labrador spotkał na swojej drodze bezpańskiego kota, ta dwójka jest nierozłączna. 

Labrador adoptował kota

Labrador adoptował kota, który włóczył się ostatkiem swoich sił. Dzięki psu bezpańskie zwierze zdobyło prawdziwy dom, rodzinę i niezwykłego przyjaciela. Jak to możliwe, że ta dwójka zapałała do siebie taką miłością? 

Właścicielka 12-letniego labradora pewnego dnia przechadzała się po swoim podwórku. Wtedy właśnie dobiegły do niej odgłosy cichego miauczenia. Amerykanka odnalazła małego, zaledwie kilkudniowego kociaka. Postanowiła zaopiekować się zwierzęciem, któremu dała na imię Polly. Wychudzony bezpański kot cały w płach został zabrany do łazienki i oczyszczony. Wtedy właśnie do pomieszczenia wszedł Pax, dorosły już pies. To była miłość od pierwszego wejrzenia. 

  1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
  2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
  3. Pochodzący z Polski policjant o uratowaniu chłopca przed rekinem. Wyznał, że nie miał czasu się bać

Pies i kot

Pies i kot nie tylko żyją w niezwykłej zgodzie. Zwierzęta są wręcz nierozłączne. Kiedy labrador po raz pierwszy zobaczył Polly, okazał jej sporo zainteresowania. Wesoły czworonóg czyści małą kotkę po każdym karmieniu. Na szczęście i ona odwzajemniła jego uczucie. Zwierzaki wspólnie spędzają każdy moment dnia, razem się bawią, jedzą i pałają do siebie ogromną troską. 

Ich właścicielka nie mogła przepuścić takiej okazji i postanowiła założyć nietypowemu duetowi wspólne konto na Instagramie. Dzięki temu wszyscy mogą podziwiać przygody tej uroczej dwójki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Labrador
instagram.com @pollyandpax

Stali się najlepszymi przyjaciółmi. 

Labrador
instagram.com @pollyandpax

Pies i kot stali się nierozłączni. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie ma lepszego sposobu na komary. Kosztuje grosze, a efekty są bezcenne
  2. Podejrzewał u kota nowotwór. Kiedy zaczął operację, okazało się, że bardzo się mylił
  3. Zaspany kotek i jego opiekun piesek mówią wszystkim dobranoc. Śpijcie dobrze
  4. Ile kotów widzisz na obrazku? Poprawną odpowiedź podaje tylko 2% osób, test tylko dla spostrzegawczych
  5. Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?
  6. Ważąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietę

źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułNiepełnosprawna kobieta oszukała Andrzeja Dudę. Prezydent się nabrał, skandaliczne zachowanie tłumaczyła w zaskakujący sposób
Następny artykułWyciekła informacja na temat tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.