Lekarz udusił własną żonę. Makabryczny czyn wstrząsnął wszystkimi, a sąd wydał już wyrok w tej wstrząsającej sprawie. Co skłoniło mężczyznę do takiego czynu? Znamy makabryczne szczegóły. 

Lekarz to zawód o wysokim zaufaniu społecznym. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Wiemy, co dokładnie się stało. Uwaga! Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Szczegóły nie mieszczą się w głowie

Lech R. zatrudniony jako lekarz rodzinny w Grudziądzu. Wedle opinii jednych – dusza towarzystwa. Co skłoniło mężczyznę do tak tragicznego czynu? Dowody nie pozostawiają złudzeń. 

To na pewno on – lekarz, 57-letni Lech R. posunął się do okrutnej zbrodni. Udusił swoją o 20 lat młodszą żonę – Esterę, dla której zostawił poprzednią życiową partnerkę. Młoda kobieta została znaleziona martwa w pokoju hotelowym.

  1. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca
  2. Uwielbiana sieć sklepów niedługo zniknie z Polski. Oddaje produkty za pół darmo
  3. Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka

Mężczyzna siedział przy martwej żonie

Małżeństwo w październiku 2016 roku wybrało się na tematyczne sympozjum do Gdańska. Po konferencji odbył się uroczysty bankiet, w którym para brała udział. Niestety po jego zakończeniu wszystko drastycznie się zmieniło. Tej nocy z ich pokoju dochodziły przeraźliwe krzyki. Lekarz wraz z żoną kłócili się do tego stopnia, że zaniepokojeni sąsiedzi powiadomili obsługę hotelu. Być może gdyby pomoc nadeszła wcześniej ta historia miałaby inny finał.

Pracownicy hotelu zdecydowali się na wezwanie policji, by ci mogli rozstrzygnąć nocny spór małżonków. Gdy stróże prawa weszli do pokoju, było już za późno. To, co zobaczyli, na zawsze pozostanie w ich pamięci. Po przekroczeniu progu wszystko okazało się jasne. Kobieta leżała martwa na podłodze. Przy niej siedział jej mąż. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany i ma niespełna 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo iż Lech R. zapewnia, że nie miał nic wspólnego ze śmiercią żony, wytoczono mu proces. 

Lekarz został skazany na 15 lat pozbawienia wolności i aktualnie odbywa swoją sankcję w zakładzie karnym. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

pexels.com

Mężczyzna odbywa wyrok za makabryczną zbrodnię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd chce wprowadzić nowy mandat. Kary będą ogromne, liczone w tysiącach
  2. Dzikie tłumy nad Morskim Okiem? W długi weekend może nie być wolnych miejsc
  3. Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
  4. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu
  5. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  6. „Większość miała choroby współistniejące”. Wiele zgonów, ponad stu nowych zakażeń, ministerstwo przekazało najnowsze dane

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułKrzysztof Rutkowski ostro atakuje Kubę Wojewódzkiego. Detektyw nie przebiera w słowach
Następny artykułPamiętacie kaszę manną na mleku? Była waszym przysmakiem czy unikaliście jej jak ognia?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.