Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lekarz Britney Spears nie żyje. Za dwa tygodnie miał wydać ważne oświadczenie w jej sprawie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 10.09.2019 19:06

Lekarz Britney Spears nie żyje. Za dwa tygodnie miał wydać ważne oświadczenie w jej sprawie

szczepionka
fot. unsplash.com/Online Marketing

Lekarz Britney Spears nie żyje. Piosenkarka jest w trakcie zmiany kuratora, a w sądzie toczy się batalia dotycząca ubezwłasnowolnienia piosenkarki. Psycholog, który zmarł za dwa tygodnie miał wydać kluczowe dla całej sprawy oświadczenie, dotyczące jej obecnego stanu zdrowia psychicznego. Jak śmierć lekarza wpłynie na przebieg całego procesu?

Britney Spears jest niekwestionowaną księżniczką popu i jedną z większych gwiazd na całym świecie. Mimo że ma na koncie spektakularne załamanie nerwowe, to wciąż jest numerem 1. w świadomości jej fanów, których liczba cały czas się powiększa. Ostatnimi czasy artystka zawiesiła koncertowanie, tłumacząc to chorobą ojca. Media donoszą, że prawdziwe powody są zgoła inne i dotyczą zdrowia psychicznego piosenkarki. Cała sprawa staje się coraz bardziej niepokojąca, szczególnie teraz, gdy zmarł jej lekarz.

Zmarł lekarz Britney Spears

Britney Spears jest jedną z gwiazd, którym wielka sława i pieniądze zdecydowanie zaszkodziły. W 2007 roku artystka przeszła załamanie nerwowe, którego pokłosie ciągnie się po dziś dzień. Od tamtego czasu Britney Spears jest objęta kuratelą ojca. Od 11 lat artystka włączy o własną wolność. W tym roku piosenkarka złożyła sprawę do sądu, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Gwiazda chce udowodnić przed sądem, że jest w stanie sama decydować o sobie i swoim majątku.

Atmosferę podgrzewa fakt, że piosenkarka w rozmowach z prasą skarży się na własnego ojca, twierdząc, że ten nadużywa swojej władzy i zmusza ją do leczenia psychiatrycznego. Kilkanaście dni temu światowymi mediami wstrząsnęła informacja, że lekarz Britney Spears nie żyje. Co ciekawe, właśnie ten lekarz miał za dwa tygodnie wydać decydujący raport dotyczący zdrowia psychicznego artystki. Psychiatra zmarł 24 sierpnia tego roku, a za nieoficjalną przyczynę jego śmierci uznaje się tętniaka mózgu. Britney Spears ani nikt z jej ekipy nie odniósł się jeszcze do tajemniczej śmierci lekarza. Jak śmierć lekarza wpłynie na przebieg procesu?

Na co choruje Britney Spears?

Britney Spears choruje na zaburzenie osobowości, które jest efektem jej załamania nerwowego, jakie przechodziła na przełomie 2007 i 2008 roku. Gwiazda po rozstaniu z tancerzem Kevinem Federlnem zaczęła nadużywać alkoholu i dużo imprezować. Używki i presja całego świata tylko pogarszały jej psychikę. Efektem tego było ubezwłasnowolnienie artystki przez jej ojca. Dzięki temu Britney podniosła się i wróciła na scenę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lekarz

Zmarł lekarz Britney Spears.

lekarz

Lekarz psychiatra miał wydać opinię na temat stanu jej zdrowia psychicznego.

lekarz

Britney walczy w sądzie o odzyskanie praw do decydowania o sobie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wydajesz za dużo na rozrywki? Twoja wypłata trafi do małżonka
  2. Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Rok temu urodziła się im córka, wydała oświadczenie
  3. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wciąż walczy o życie
  4. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  5. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta