Na nadchodzącą jesień marka Rituals Cosmetics przygotowała nową limitowaną edycję – Soulful Rituals. W jej skład wchodzą aż trzy luksusowe kolekcje: Love, Happiness oraz Good Fortune. Każdą z nich charakteryzuje unikatowy zapach i wyjątkowe przesłanie.

Nowe limitowane kolekcje to trzy serie produktów, wśród których znalazły się: pianka pod prysznic, krem do ciała, patyczki zapachowe, świece zapachowe, a także piękne zestawy podarunkowe. Edycja Soulful Rituals została stworzona, aby pomóc dzielić się miłością, wzmocnić uczucie radości i szczęścia. To idealny prezent nie tylko dla najbliższych, ale też dla siebie – produkty te mogą pomóc w codziennym relaksie. Korzystając z nich kultywowanie podróży przez życie stanie się łatwiejsze.

Love to kolekcja stworzona, aby pomóc pielęgnować dobre samopoczucie i dzielić się miłością ze światem. Egzotyczny i jednocześnie delikatny, kwiatowy zapach produktów stworzy niepowtarzalną, luksusową atmosferę. Zawarty w kosmetykach jaśmin i dzika róża pomagają się zrelaksować i mają właściwości kojące.

Happiness pomaga pielęgnować dobre samopoczucie i dzielić się szczęściem ze światem. Wszystkie zawarte w niej produkty pachną nutami neroli – wywołującej radość i szczęście, a także poprawiającej ogólny nastrój. Wyczuwalne jest także drzewo sandałowe, które wnosi spokój i zapewnia wewnętrzną równowagę.

Trzecia zaś – Good Fortune, pomaga pielęgnować dobre samopoczucie, życząc sobie i najbliższym, by dobry los zawsze im sprzyjał. Główną nutą zapachową tej linii jest mandarynka, która chińskiej kulturze uchodzi za owoc przynoszący szczęście i pomyślność. Jej cytrusowe i owocowe niuanse wnoszą do kompozycji świeżość, która jest osadzona na ciepłych i odprężających, drzewnych nutach paczuli.

Wszystkie kolekcje wchodzące w skład edycji limitowanej są dostępne w sklepach stacjonarnych Rituals Cosmetics oraz na stronie rituals.com.

Rituals
fot. materiały prasowe
rituals
fot. materiały prasowe

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl