M jak miłość na ekranach polskich telewizorów istnieje już od 20 lat. Niestety, jak się okazuje, fani serialu będą musieli pożegnać się z uwielbianą aktorką, która pojawiła się w hitowej produkcji TVP. Gwiazda zdradziła, co stoi za podjętą decyzją. W jej życiu pojawiły się ogromne zmiany.

Media przekazały bardzo smutną wiadomość dla fanów M jak miłość. Niestety, widzowie będą musieli pożegnać się z jedną z najbardziej kultowych postaci. Aktorka, która od lat występowała w serialu, już podjęła ostateczną decyzję. 

M jak miłość: uwielbiana aktorka odchodzi z serialu

Kiedy 4 listopada 2000 roku w polskiej telewizji wyemitowano pierwszy odcinek M jak miłość, nikt nie spodziewał się, że serial utrzyma się na antenie przez kolejne 20 lat. Szybko jednak okazało się, że widzowie z zapartym tchem śledzą zagmatwane losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków, a produkcja TVP bije rekordy oglądalności. 

Przez ostatnie 20 lat mogliśmy być świadkami nagłych zwrotów akcji i nieprzewidywanych wydarzeń, a twórcy serialu zadbali o to, by każdy odcinek przynosił jego fanom niezapomniane emocje. Tym razem jednak nie mamy dla nich dobrych wiadomości. Jedna z gwiazd M jak miłość odchodzi z serialu. Uwielbiana aktorka dorastała na oczach całej Polski.

  1. Sytuacja jest krytyczna. Anna Dymna na antenie TVN poinformowała o walce o życie
  2. W szpitalach nagle pojawili się żołnierze. Dyrektorzy rozkładają ręce i ujawniają szczegóły
  3. Nie żyje gwiazda Polsatu. Wstrząsająca informacja o śmierci

Marcjanna Lelek odchodzi z M jak miłość

Marcjanna Lelek, która od pierwszego sezonu M jak miłość wcieliła się w rolę Natalii, córki Hanki i Marka, odchodzi z serialu. Aktorka rozpoczęła nowy etap w swoim życiu, a decyzję, którą podjęła, skomentowała na łamach dwutygodnika Świat Seriali.

Fakty są takie, że w tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia – zdradziła aktorka. 

Jak się okazuje, Marcjanna Lelek dostała się na studia reżyserskie w Łodzi i choć jak sama przyznała, nie ma formalnego zakazu podjęcia pracy przez studentów kierunku, jej plan zajęć wypełniony jest po brzegi. Aktorka, a w przyszłości zapewne i reżyserka, zdradziła, co wydarzy się w dalszych odcinkach serialu.

Co wydarzy się w M jak miłość?

W M jak miłość wydarzy się wiele ciekawych rzeczy. Jak się okazuje, producenci serialu zadbali o to, by wierni widzowie nie nudzili się przed ekranami.

Choć fani serialu nie kryli szczęścia po tym, jak w ostatnich odcinkach M jak miłość do Grabiny wróciła Natalka, okazuje się, że córka Hanki i Marka zniknie z serialu wraz z Marcjanną Lelek. Wiadomo, jak potoczą się losy uwielbianej bohaterki. Aktorka zdradziła wszystko.

Choć Natalia głęboko przeżyje zdradę Franka i to, że nigdy nie przestał kochać Justyny, za radą swojej cioci Marii postanowi pójść na kompromis z mężem w kwestii rozwodu i opieki nad małą Hanią. W efekcie tego zdecyduje się na ponowny wyjazd do Australii wyznała w rozmowie z dwutygodnikiem.

Spodziewałyście się takiego rozwoju akcji? Będziecie tęsknić za postacią Natalki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.offical

Pierwszy odcinek M jak miłość został wyemitowany 4 listopada 2000 roku. Teraz uwielbiana aktorka żegna się z produkcją.

m jak miłość
Fot. marcjannalelek, Instagram

Marcjanna Lelek rozpoczęła naukę na studiach reżyserskich i postanowiła odejść z serialu.

m jak miłość
Fot. mjakmilosc, facebook

Widzowie uwielbiali postać Natalki, córki Hani i Marka, w którą wcieliła się aktorka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
  2. Pilna wiadomość od Ryanair. Czasu jest mało, zostało kilkanaście godzin
  3. Czy Sylwester 2020 się odbędzie? Premier Morawiecki przekazał wiadomość dla obywateli
  4. Ostatni moment. Już za 2 dni nie będziemy mogli zrobić jednej rzeczy, nowe obostrzenia wchodzą w życie
  5. Za chwilę kierowcy złapią się za głowę, ministerstwo poinformowało o swoich planach. Nie będą zadowoleni
  6. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
  7. Magda Gessler ostro skrytykowała Polaków, ich ciasto na pierogi jest nie do przyjęcia. Sama podała wybitną recepturę, nie można robić inaczej

źródło: se.pl

Poprzedni artykułLekarze biją na alarm. Wiele kobiet po 21 roku życia niepotrzebnie zwleka, konsekwencje mogą być tragiczne
Następny artykułNie wszystkie sklepy w galeriach zostaną zamknięte. Wiemy, gdzie zrobisz zakupy i jakie produkty kupisz bez najmniejszego problemu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.