M jak miłość gości na ekranach telewizorów już 20 lat, a oddani widzowie serialu nigdy nie zapomną Norberta Wojciechowskiego, który podbił serce Marty Mostowiak. Niestety, uwielbiany aktor odszedł 26 kwietnia 2007 roku, mało kto zdaje sobie sprawę, jak tragiczne były jego ostatnie chwile. – Żyję w ciągłym strachu – mówił w Głosie Wielkopolskim Mariusz Sabiniewicz.

Mariusz Sabiniewicz był jedną z największych gwiazd M jak miłość. Uwielbiany aktor, który wcielił się w rolę Norberta, do końca nie tracił nadziei. Niestety, w 26 kwietnia 2007 Polskę obiegła tragiczna informacja – zmarł Mariusz Sabiniewicz. Jego ostatnie chwile życia były wstrząsające.

M jak miłość pożegnało gwiazdę

W 2007 roku ekipa M jak miłość pożegnała nie tylko gwiazdę serialu, ale również wybitnego aktora i wspaniałego przyjaciela. Niestety, po trudnych zmaganiach z chorobą, 13 lat temu, 26 kwietnia zmarł Mariusz Sabiniewicz. 

Aktor wcielający się w serialowego Norberta Wojciechowskiego do końca miał nadzieję, że zwalczy raka trzustki i wróci na plan. Niestety, nigdy do tego nie doszło.

Ostatnie chwile z jego życia napawają ogromnym smutkiem. Wywiad, którego udzielił tuż przed śmiercią, pokazuje ogrom bólu, jaki musiał przejść Mariusz Sabiniewicz.

  1. Randka z kochankiem zakończyła się dramatem, nie żyje młoda kobieta. Ujawniono przyczynę śmierci, mężczyzna usłyszał wyrok
  2. Pod osłoną nocy rząd podjął decyzję. Już 6 grudnia wszyscy Polacy odczują ogromną zmianę
  3. Sejm podjął ostateczną decyzję. W grudniu czekają nas spore zmiany, chodzi o niedziele handlowe

Ostanie chwile Mariusza Sabiniewicza

Mariusz Sabiniewicz zmarł w wieku 44 lat. Niestety, ostatnie chwile uwielbianego aktora okazały żmudną, nierówną walką z chorobą, którą musiał stoczyć po raz kolejny.

– Choruję po raz drugi i już za pierwszym razem podjąłem taką decyzję, aby swoimi przeżyciami podzielić się z innymi. Mam poczucie, że dla ludzi chorych jest to być może pewien rodzaj terapii. Że można i trzeba walczyć z cierpieniem, bólem… – mówił na kilka miesięcy przed śmiercią w Głosie Wielkopolskim.

– Jeśli w ten sposób mogę innym jakoś pomóc przejść przez to piekielne doświadczenie, jakim jest choroba i dać, choć cień nadziei, to naprawdę warto – zwierzył się Mariusz Sabiniewicz.

Jak się okazuje, gwiazdor żył w ciągłym strachu. 

– Na sali szpitalnej tzw. ludzie popularni uświadamiają sobie, że wszyscy jesteśmy równi wobec choroby. W szpitalu nie ma podziałów na osoby lepsze i gorsze. Ludziom popularnym wcale nie choruje się wygodniej – mówił.

– W mojej sytuacji nie wiem, co mnie czeka jutro, pojutrze… Żyję w ciągłym strachu, ale staram się o tym nie myśleć – powiedział przed śmiercią.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

m jak miłość
Fot. Sławek, Wikimedia

W 2007 roku Polskę obiegła dramatyczna informacja. Zmarł gwiazdor M jak miłość, Mariusz Sabiniewicz.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Policja wkroczyła do akcji, szarpaniny podczas Strajku Kobiet. Kordony wyłapują przypadkowych demonstrantów
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Tragiczna wiadomość z rana. Nie żyje wybitny wokalista, o śmierci poinformował m.in. Robert Gawliński
  4. Edyta Górniak rozwiewa wątpliwości: „Gdybym faktycznie powiedziała, że w szpitalach […] są statyści, to byłoby to absurdem.”
  5. Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o drugim dziecku. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa wszystko potwierdziła
  6. Kot rzucił się w stronę płaczącego dziecka. Sekundę później dzieje się niemożliwe, rodziców zamurowało
  7. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułHanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
Następny artykułKrzysztof Krawczyk w środku nocy przekazał wiadomość o śmierci. Odeszła bliska mu osoba, łzy same napływają do oczu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.