Maciej Kurzajewski nieoczekiwanie zabrał głos w sprawie afery z Katarzyną Cichopek. Prezenter, który do tej pory zbywał milczeniem plotki o ich romansie teraz ostro zareagował na ostatnie wydarzenia. Podjął decyzję.

Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie, media aż huczały od pogłosek o potencjalnym nowym ukochanym gwiazdy. Podejrzenia padły na partnerującego jej na planie „Pytania na śniadanie” Macieja Kurzajewskiego. Nie ulega wątpliwości, że oboje świetnie się dogadują i niewiele było potrzeba, aby internetowi detektywi zaczęli dopowiadać resztę.

Aktorka konsekwentnie milczała w sprawie rozstania, jednak oliwy do ognia dolał wywiad z jej (wkrótce byłym) mężem, który wyraźnie dał do zrozumienia, że rozpad małżeństwa nie był ich wspólną decyzją.

Maciej Kurzajewski zabrał głos w sprawie afery z Cichopek. Podjął zdecydowane kroki

Niemal równocześnie z głośnym wywiadem w mediach wybuchła kolejna afera. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli zostać nagrani podczas prywatnej rozmowy. Taśma została anonimowo wysłana do mediów, wywołując jeszcze większe zamieszanie, a aktorka ostatecznie musiała zablokować możliwość komentowania pod swoimi postami.

Nagrywanie i upublicznianie prywatnych rozmów jest czynem karalnym, za który może grozić do dwóch lat więzienia. Jak na razie sprawca nie został uchwycony, jednak jest możliwość, że wkrótce uda się ustalić jego tożsamość. Jak podaje „Super Express”, aktorka już skierowała sprawę do swoich prawników.

Także Maciej Kurzajewski, który do tej pory milczał jak grób w sprawie koleżanki nie mógł nie zareagować na sytuację. Prezenter poinformował w rozmowie z „Faktem” że podjął już odpowiednie kroki, aby znaleźć osobę, która najwidoczniej obrała sobie za cel zniszczenie wizerunku obojga gospodarzy „PnŚ”.

Skierowałem sprawę do organów ścigania – skomentował.

Maciej Kurzajewski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 31.03.2022 Gala Wiktory 2021 n/z: CICHOPEK KATARZYNA KASIA KURZAJEWSKI MACIEJ
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Źródło: Fakt

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl