Magda Gessler przeżywa iście dramatyczne chwile. Okazuje się, że sytuacja jest bardzo poważna. Pandemia koronawirusa rozdzieliła restauratorkę z jej mężem Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Kanadzie. Okazuje się, że mężczyzna przechodził bardzo poważny zabieg. Żona nie mogła wtedy przy nim być.

Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski mieszkają w dwóch innych krajach. Mąż restauratorki przebywa aktualnie w Kanadzie, a ona w Polsce. Jak informuje Interia, prowadząca Kuchenne Rewolucje przeżyła chwilę grozy. Jej mężowi groziło niebezpieczeństwo, a ona nie mogła przy nim być.

Magda Gessler boi się o męża

Jak relacjonuje Interia, Magda Gessler w rozmowie z PAP przyznała, że bardzo martwi się o swojego męża. Mieszkający w Kanadzie Waldemar Kozerawski przechodził poważny zabieg na serce. Mężczyzna musiał poddać się ablacji.

Restauratorka bardzo ubolewała, że w takiej sytuacji nie mogła być przy swoim mężu. Ablację przeprowadza kardiochirurg, zabieg polega na wprowadzeniu do organizmu elektrody. Przeprowadza się go ze znieczuleniem miejscowym. Na całe szczęście mąż Gessler przeszedł wszystko pomyślnie.

-Musiał mieć wykonaną ablację serca, to był już jego czwarty zabieg tego typu, więc to dość poważne, a ja nie mogłam przy nim być – zamartwia się restauratorka.

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. ZUS rusza na kontrole. Urzędnicy będą prześwietlać każdego, kto skorzystał z rządowej pomocy
  3. Ewa Błaszczyk przeżywa bardzo ciężkie chwile. Chodzi o zdrowie jej córki

Kiedy Magda Gessler zobaczy się z mężem?

Jak podaje Interia, restauratorka potwierdziła już, że jej mąż pojawi się w Polsce, ale dopiero 10 sierpnia. Podobno para rozmawia codziennie przez telefon, choć nie jest to przecież tym samym, co spotkanie w rzeczywistości.

Magda Gessler zaznaczyła, że mimo dramatycznej sytuacji nie mogła być przy mężu. Choć Kanada otworzyła już granice, nadal nie wpuszcza się tam Polaków. Gessler nie ma niestety kanadyjskiego obywatelstwa. Na szczęście już nie długo to jej mąż przyleci do Polski. Mężczyzna pierwszy raz zobaczy córkę Gessler, Larę w ciąży. Córka restauratorki wyjawiła już nawet płeć dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

MAGDA GESSLER
Fot. magdagessler_official, Instagram

Restauratorka bardzo tęskni za mężem. Na swoim profilu na Instagramie umieściła to zdjęcie i napisała: Mam nadzieję, że już wkrótce.

magda gessler
Fot. magdagessler_official, Instagram

Restauratorka bardzo cierpiała, że podczas ważnego zabiegu nie mogła być przy mężu.

magda gessler
Fot. magdagessler_official, Instagram

Restauratorka 10 sierpnia będzie miała całą rodzinę w komplecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wizje Jackowskiego są straszne. Ale widok jego kuchni onieśmiela, klasa sama w sobie
  2. Są ofiary. Tragedia w górach. Smutne wieści ze świata
  3. Blanka Lipińska obchodzi dziś 35 urodziny. Gwiazda świętuje je w wyjątkowym miejscu, nie zgadniecie
  4. Film ze ślubu Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim
  5. Dramatyczne nagranie z windy. Widać na nim, co babcia robi wnuczkowi, nie wiedziała, że jest nagrywana
  6. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych

Źródło: film.interia.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl