Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Popularna restauratorka pojawia się w mediach bardzo często, co przekłada się na jej rosnącą popularność. Sprawy doszły do tego stopnia, że doczekała się swojego sobowtóra. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest nim… mężczyzna.

Magda Gessler zyskała ogromną popularność, dzięki swojemu programowi Kuchenne Rewolucje. Zasłynęła głównie swoim wybuchowym temperamentem oraz profesjonalnym podejściem. Dzisiaj do Magdy próbuje upodobnić się wiele osób. Jednemu z mężczyzn udało się to szczególnie.

Magda Gessler doczekała się swojego sobowtóra

Jednym z talentów Magdy Gessler jest także chaotyczne prowadzenie mediów społecznościowych. Fani niejednokrotnie zwracali uwagę celebrytce na bałagan i chaos, jaki panuje na jej oficjalnym profilu, jednak ten aspekt czyni ją wyjątkową. 

Ekstrawagancja stylu to także jeden z aspektów wpływających na popularność restauratorki. Doprowadziło to, do tego, że Magda Gessler doczekała się swojego sobowtóra, który równie szybko zyskał popularność.

  1. Ogromna afera wśród gwiazd. Wieniawa publicznie wbiła szpilę Opoździe, musiała się bronić. Interweniował Antek
  2. Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobać

Kim jest sobowtór Magdy Gessler?

Sobowtórem Magdy Gessler jest… mężczyzna. A konkretnie mowa o Łukaszu Rembasie, który z wykształcenia jest wizażystą i charakteryzatorem. Na Instagramie funkcjonuje pod nazwą Lucas Adelon Rembas. 

Mężczyzna już niejednokrotnie charakteryzował się na znane postacie. Wcześniej mogliśmy go zobaczyć jako Adele, Lady Gagę, czy Margaret Thatcher.

Podobieństwo do Magdy Gessler jest uderzające.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Magda Gessler doczekała się swojego sobowtóra

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jest nim Łukasz Rembas. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomi
  3. Myśleli, że zaszła w ciążę przez niepokalane poczęcie. Prawda okazuje się wstrząsająca
  4. Dorota Wellman w samym kapeluszu. Odważne zdjęcia znalazły się w sieci
  5. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMSa. Znamy jego treść
  6. Justyna Żyła nie odpuszcza, właśnie dostało się rodzicom Piotra. Na jej profilu oskarżenia przeplatane są zdjęciami z popisów kulinarnych

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułKrzysztof Penderecki nadal nie został pochowany. 5 miesięcy po śmierci ujawniono przykre kulisy
Następny artykułZ ostatniej chwili: Dziś ogłosili kolejny zakaz. Polki i Polacy muszą się bezwzględnie dostosować
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl