Magda Gessler pochwaliła się uroczym kadrem, na którym pozuje ze swoim pierwszym mężem Volkhartem Müllerem. Na zdjęciu sprzed lat wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek gwiazdy, która w tamtym czasie nosiła pod sercem swojego syna Tadeusza. 

Magda Gessler rozczuliła internautów zdjęciem sprzed kilku lat. Gwiazda Kuchennych Rewolucji pokazała się w sukni ślubnej, która opina jej ciążowe krągłości. „Z Tadeuszem pod sercem”. 

Magda Gessler w sukni ślubnej z ciążowym brzuszkiem 

Na profilu Magdy Gessler pojawiła się urocza fotografia, na której restauratorka pozuje ze swoim ukochanym Volkhartem. Moment uchwycony na zdjęciu miał miejsce 2 tygodnie po ślubie.

Magda Gessler była już w ciąży i na zdjęciu wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek. Gwiazda miała na sobie suknię ślubną, białe rajstopy i buty na lekkim obcasie. 

Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni …z Tadeuszem pod sercem zakochani w sobie, zapomnieliśmy o sesji ślubnej i zrobiliśmy ja dwa tygodnie po uroczystości mój zapach z tego dnia zostanie zawsze w mojej emocjonalnej pamięci – napisała Magda Gessler. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Z opisu pod zdjęciem wynika, że zostało zrobione w maju, kiedy pogoda dopisywała, a na zewnątrz panował upał. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachwyceni fani nie szczędzili komplementów: 

Przepiękne zdjęcie widać w nim tyle uczucia miłości, łezka się w oku kręci – napisała jedna z internautek. 

Piękne wspomnienia i piękna para, a syn cały tatuś – skomentowała kolejna. 

Pierwszy mąż Magdy Gessler 

Magda Gessler i Volkhart Müller pobrali się w 1986 roku. 24-letnia wówczas restauratorka mieszkała z ukochanym w Hiszpanii. Byli szczęśliwym małżeństwem, jednak ich związek nie trwał długo. Volkhart zachorował na raka i po nierównej walce z chorobą zmarł. 

Gdy Volkhart umarł, umarłam wraz z nim. Było mi bardzo trudno. Przyjazd do Polski był jedynym mądrym wyjściem. Tadeusz był u babci i wiedziałam, że ma dobrą opiekę, więc rzuciłam się w wir mojej pasji, czyli gotowania, tworzenia restauracji. Nie było innego wyjścia, musiałam zarabiać. Utrzymywać rodzinę. Dla mnie to był czas dużych zmian, rewolucji! – mówiła w jednym z wywiadów Magda Gessler. 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Instagram, viva.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.