Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna w liceum wyglądała na starszą, niż jest obecnie. Przeszła niewiarygodną przemianę
Michał Fitz
Michał Fitz 05.10.2022 14:56

Magda Narożna w liceum wyglądała na starszą, niż jest obecnie. Przeszła niewiarygodną przemianę

Magda Narożna
instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna, która jest wokalistką zespołu „Piękni i młodzi” śmiało może rywalizować o miano najpiękniejszej piosenkarki disco polo w branży. Jak się teraz okazuje, kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Jak prezentowała się w liceum?

Artystka wrzuciła do swoich mediów społecznościowych fragment pamiątkowego albumu ze szkoły średniej, w którym przyklejone były zdjęcia jej kolegów oraz koleżanek z klasy. Gdyby sama się nie przyznała, trudno byłoby ją w tym gronie rozpoznać.

Jak Magda Narożna wyglądała w liceum?

Dziś Magda przede wszystkim kojarzona jest ze swoimi długimi blond włosami. Swoją urodę często lubi podkreślać makijażem, szczególnie malując okolice oczu. W szkole średniej jednak prawie wcale tego nie robiła. Miała też zupełnie inną fryzurę. Jej włosy były w ciemnym, kasztanowym kolorze, a czoło zasłaniała sporych rozmiarów grzywka, która wówczas była bardzo modna. Pewnie nie tylko ona w klasie ją miała.

Można też po jej licealnym zdjęciu odnieść wrażenie, że wówczas było jej nieco więcej niż dziś. Ogólnie sprawiała wrażenie starszej niż teraz. Nie ma wątpliwości, że czas potraktował ją łaskawie.

Ci, którzy szukaliby jej w szkolnych kronikach, mogliby mieć problem, bo wówczas także inaczej się nazywała. Nazwisko Narożna dostała bowiem po swoim byłym już mężu. Jej panieńskie to Wolińska.

Magda Narożna — fani zachwyceni metamorfozą

Po przemianie Magda na pewno nie może narzekać na brak wielbicieli. W zasadzie pod każdym jej zdjęciem w mediach społecznościowych można znaleźć całą masę komplementów. Niezależnie od tego, czy jest to zwykłe selfie dodane w pośpiechu czy fotka z koncertu. Komentarze pod losowym zdjęciem z auta, na którym nawet nie jest jakoś przesadnie umalowana, prezentują się tak:

– Ale ty jesteś piękna, Madziu — pisze jedna z fanek.

Pięknie wyglądasz komplementuje jeden z wielbicieli.

– Słodka i piękna Pani jest — dodaje kolejny adorator.

Zobacz zdjęcie:

Magda Narożna

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kuba Wojewódzki oszukał wszystkich? Karolina Korwin-Piotrowska nie wyszła z jego studia
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”