Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna wygrzewa się w słońcu. Fani: „Co trzeba mieć w głowie, żeby upubliczniać takie zdjęcia”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.03.2022 22:12

Magda Narożna wygrzewa się w słońcu. Fani: „Co trzeba mieć w głowie, żeby upubliczniać takie zdjęcia”

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna, Fot. Screen: instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna bawi się na wakacjach i publikuje coraz to nowsze zdjęcia. Niestety, nie wszystkim fotografie gwiazdy przypadły go gustu. Jedna z fotografii wokalistki Pięknych i Młodych szczególnie rozsierdziła fanów.

Pierwsi fani zespołu Piękni i Młodzi chyba sami nie spodziewali się kwiecistej kariery i sławy, jakiej doczekali muzycy. Grupa zaczynała od przygrywek weselnych „do kotleta”, aż wreszcie wystąpiła w programie „Must Be The Music”, gdzie dotarła do samego finału. Dziś muzycy grają na najgłośniejszych imprezach w kraju — pojawili się m.in. podczas ostatniego Sylwestra Marzeń.

Nic dziwnego, że liderka zespołu, Magda Narożna cieszy się tak dużą popularnością w mediach społecznościowych. Na chwilę obecną na Instagramie obserwuje ją już 185 tys. osób a pod każdym ze zdjęć pojawiają się dziesiątki komentarzy.

Magda Narożna zamieściła odważne zdjęcie. Fani skrytykowali gwiazdę

Dwa dni temu Magda Narożna obwieściła, że rozpoczyna urlop. Rodzina oficjalnie zainaugurowała długo wyczekiwany odpoczynek odpowiednim wpisem. Na zdjęciu pojawił się także Krzysztof Byniak, obecny partner wokalistki.

Szybko okazało się, że para obrała za cel ośrodek Jaz Aquamarine w Egipcie. Na Instagramie gwiazdy disco-polo stopniowo zaczęły pojawiać się zdjęcia. Obok kadrów z ekscytujących doznań, takich jak jazda na wielbłądzie czy czerpanie z dobroci luksusowego hotelu, pojawiło się także mnóstwo fotografii, na których widać, jak 33-letnia wokalistka po prostu relaksuje się w promieniach słońca.

Magda Narożna bez skrępowania zamieszczała kolejne zdjęcia z rajskiego zakątka na ziemi, eksponując brzuch, nogi i ramiona w wymyślnych strojach kąpielowych. W komentarzach sypały się pochwały od zachwyconych fanów, którzy podziwiali nie tylko kostium i figurę, ale także bajeczne otoczenie gwiazdy.

Paradoksalnie, nieoczekiwanej krytyki doczekał się kostium, który zakrywał najwięcej ciała. Wokalistka udostępniła galerię, gdzie pozuje w pełnym słońcu, mając na sobie jednoczęściowy strój, stylizowany na delikatne retro, z głębokim, opalizującym dekoltem.

Fani szczególnie chwalili naturalność gwiazdy, wskazując na obecną dobę retuszu i sztucznego poprawiania wyglądu.

– Na tym zdjęciu naturalna kobieta, bo teraz wszędzie rządzi tylko plastik – możemy przeczytać pod wpisem.

Jednak nie wszystkim udostępnione fotografie przypadły do gustu. Zdjęcie doczekało się mocnej krytyki ze strony części internautów, których najwyraźniej oburzyła odważna propozycja stroju i eksponowanie ciała przez gwiazdę.

Co trzeba mieć w głowie, żeby upubliczniać takie zdjęcia? Szok – napisał jeden z użytkowników, a wiele osób przyznało mu rację.

Jeden z krytyków pokusił się nawet o mocną złośliwość w kierunku gwiazdy:

Szału nie ma, nie jest pani ani piękna, ani młoda.

Magda Narożna

Magda Narożna

A wy co sądzicie o zdjęciach Magdy Narożnej?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”