Magdalena Cielecka Dawid Wajntraub to zgrana para. Mimo że znają się już długo, to dopiero teraz aktorka zdecydowała się na pokazanie swojego partnera. Ich związek wzbudził wiele kontrowersji. Skąd jest Dawid Wajntraub? Dlaczego wzbudza zainteresowanie Polaków? 

Magdalena Cielecka Dawid Wajntraub są już ze sobą kilka lat. Związek zaowocował, kiedy aktorka wyjechała na wakacje odpocząć. Mimo że Polska jest coraz bardziej tolerancyjna, to związek aktorki z obcokrajowcem przypomniał Polakom o historii kraju.

Magdalena Cielecka Dawid Wajntraub

Magda Cielecka może czuć się prawdziwą i szczęśliwą kobietą. Koniec 2018 roku przypieczętowała okładką dla polskiego Vogue’a na styczeń. W tym roku oficjalnie pokazała swojego partnera w wywiadzie dla Newsweeka. Wspólna rozmowa pary z Tomaszem Lisem oscylowała w tematyce relacji polsko-izraelskich. Wajntraub przyznał w wywiadzie, że Polacy czasami komentują jego wygląd, a nawet kierują w jego stronę obraźliwe wyzwiska.  

Kim jest Dawid Wajntraub?

Magdalena Cielecka po kilku burzliwych związkach, między innymi z Andrzejem Chyrą, postanowiła odpocząć i wyjechać do Izraela na wakacje. Życie pisze własne scenariusze. Podczas zwiedzania poznała Dawida, który był przewodnikiem po Ziemi Świętej. Między nimi narodziła się miłość, a aktorka zabrała partnera do Polski. W wywiadzie dla Vivy dumnie mówi o jego pasjach i pracy: 

Daleko mu do zwyczajności. Jest znawcą kultury polsko-żydowskiej i przewodnikiem po historii Żydów. Jego własna historia jest bardzo ciekawa. Jest trój narodowcem, ma polskie korzenie, ale też szwedzkie i izraelskie. Tu, w Warszawie, współpracuje z Muzeum Polin, bierze udział w panelach na temat Izraela, opowiada o świecie, którego już nie ma, o kulturze, którą zniszczono, i o śmierci. Jego rodzice musieli emigrować z Polski w 1968 roku, on urodził się w Szwecji, większość życia mieszkał w Tel Awiwie i teraz zatoczył koło odnajdując część życia swoich przodków w Warszawie — powiedziała dla magazynu Viva. 

Media widząc szczęśliwy związek, zastanawiają się, czy Cielecka planuje ciążę. Jak podaje fakt24, aktorka chciałaby być w ciąży, jednak trochę się boi. Serwis kobieta.wp.pl przytoczył inną wypowiedź Cieleckiej. Wynika z niej, że aktorka niechętnie odpowiada na pytania odnośnie do macierzyństwa, bo drażni ją ten temat. Zwłaszcza kiedy osoba pytająca nie zna przyczyny braku dzieci.

ZOBACZ GALERIĘ:

Magdalena Cielecka Dawid Wajntraub
Fot. instagram.com/cielecka_magda.official 

Magdalena Cielecka może śmiało powiedzieć o sobie, że jest szczęśliwą kobietą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułUla Chincz miała prowadzić Big Brothera. Zażądała zbyt wiele pieniędzy?
Następny artykułNatalia Klimas w ciąży! Piękna gwiazda pokazała ciążowy brzuszek
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.