Małgorzata Foremniak złamała przepisy? Tak twierdzi jeden z portali, ujawniając zdjęcia, z których wynika, że gdyby policja nakryła znaną aktorkę, mogłoby się to skończyć sporym mandatem dla gwiazdy.

Foremniak obchodziła niedawno, bo 8 stycznia 55. urodziny. Opublikowała wtedy radosny, optymistyczny wpis. Niestety, doniesienia portalu „Fakt” mogą popsuć jej humor. Czy aktorka odpowie na doniesienia?

Małgorzata Foremniak przyłapana na łamaniu przepisów drogowych?

Ostatnio w mediach jest głośno o gwiazdach, które złamały przepisy ruchu drogowego. Lekceważące i nieodpowiedzialne podejście podczas prowadzania samochodu jest ostro piętnowane. Niestety, jak donosi „Fakt”, do listy celebrytów narażających się na mandat dołączyła Foremniak.

„Fakt” opublikował zdjęcia, które mają ukazywać moment, w którym kultowa anestezjolożka Zofia Stankiewicz-Burska z serialu „Na dobre i na złe” robi coś, za co można dostać bardzo wysoki mandat.

Według doniesień „Faktu” Foremniak zaparkowała auto w niedozwolonym miejscu. Miała postawić samochód nie tylko na zakazie, ale i na podwójnej ciągłej. Portal informuje, że gdyby aktorkę złapał patrol straży miejskiej, mogłaby zapłacić mandat do 500 złotych.

Poza kosztami mandatu należałoby doliczyć te związane z odprowadzeniem samochodu na parking policyjny. Warto dodać, że według „Faktu” Foremniak złamała przepisy na jednej z warszawskich ulic tylko po to, by wyskoczyć na chwilę po kawę do miejscowej kawiarni.

Portal usiłował skontaktować się z Foremniak w sprawie złamania przepisów, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”