Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Policja

Policja

Iwona Wieczorek
15.06.2024 18:01 Sprawa Wieczorek zostanie rozwiązana? Opublikowano przełomowe nagranie

Iwona Wieczorek zaginęła niemal czternaście lat temu. Przez długi czas śledczy nie byli w stanie dojść do żadnego poważnego przełomu. Teraz media obiega tajemnicza fotografia. Policja ustala tożsamość kierowcy.

Zaginiony Krzysztof Dymiński
14.06.2024 11:52 Nowy trop ws. Krzysztofa Dymińskiego? Podano szczegóły

17-letni Krzysztof Dymiński zaginął rok temu. Od tamtego czasu trwają poszukiwania chłopaka przez służby, a jego ojciec szuka go również na własną rękę. Dzisiaj media poinformowały o tym, że w okolicy mostu Północnego w Warszawie policja i straż pożarna przy użyciu łodzi prowadziły poszukiwania zaginionego 17-latka. Czy udało im się ustalić coś nowego? Znamy szczegóły. 

Policja, kopiec ziemi
19.05.2024 10:12 Policjant nagle usłyszał dźwięk z ziemi. Ktoś zrobił coś potwornego

Do tego szokującego odkrycia doszło w miejscowości Williston na Florydzie. Policjanci patrolujący teren nie wiedzieli, co się dzieje, kiedy usłyszeli skowyt psa. Postanowili odszukać źródło dźwięku.

Prawo jazdy, policjant
18.05.2024 11:12 Urodził się w 2059 roku? Policjanci nie wierzyli w to, co widzą

Do niesłychanego odkrycia doszło w województwie mazowieckim. Zatrzymany przez garwolińską drogówkę kierowca przekazał funkcjonariuszom dokument, według którego pochodził z przyszłości. Scena niczym z filmu science-fiction rozegrała się w Starym Pilczynie.

Napad na bank w Gdańsku
01.05.2024 19:11 Napad na bank w Gdańsku! Sceny jak z filmu, ale komediowego

To nie “Bonnie i Clyde” ani “Plan doskonały”. W Gdańsku doszło do napadu na bank, w którym jako broń wykorzystano niecodzienne narzędzie. Działanie 17- i 23-latka wywołało specjalną procedurę. Dwoje mężczyzn zostanie ukaranych za dokonany czyn.

Policja
10.04.2024 15:31 Doniósł na sąsiada i zaskoczył policję. Zapomniał o jednym szczególe?

Do niecodziennego zdarzenia doszło 4 kwietnia br. w Starogardzie Gdańskim, gdzie miejski patrol policji otrzymał od przechodnia informację na temat osoby rzekomo poszukiwanej przez wymiar sprawiedliwości. Policjanci przeżyli szok, gdy wyszło na jaw, że to donosiciel sam ma na pieńku z prawem.

Proceder w Żabce
28.03.2024 18:11 Rozlał płyn w Żabce. Teraz może być winny nawet 300 tysięcy złotych

Do niecodziennego incydentu doszło w jednej z legnickich Żabek. Tajemniczy mężczyzna wszedł do sklepu i wylał na produkty znajdujące się przy kasie nieznaną substancję. Późniejsze ustalenia wykazały, że był to płyn do odstraszania dzików. Straty są ogromne.

policja, ksiądz
21.03.2024 18:29 Wstrząsające odkrycie w mieszkaniu księdza z Sosnowca

Na parafii w jednej z sosnowieckiej diecezji doszło do niebywałej sytuacji. W mieszkaniu księdza doszło do zgonu młodego mężczyzny. Opinia publiczna nie mogła być obojętna na tak szokujące zdarzenie, jednak śledczy nie ujawniają zbyt wielu informacji. Tym bardziej podejrzany jest fakt, że nie jest to pierwszy tajemniczy przypadek w tej okolicy.

policja
17.03.2024 10:06 28 funkcjonariuszy posądzonych o ojcostwo. Komenda już się odniosła

W sieci pojawiły się szokujące doniesienia na temat policjantów z jednej ze stołecznych komend policji. Informacje przekazał były policjant i negocjator, Dariusz Loranty. Do sprawy odniosła się także stołeczna policja. 

policja, poszukiwany mężczyzna
14.03.2024 08:29 Policja z Lublina znalazła sprytnego mordercę po 30 latach

W 1995 roku w Lublinie doszło do koszmarnego morderstwa. Ciche, spokojne osiedle domków jednorodzinnych stało się miejscem zbrodni. Sąsiedzi z przerażaniem odkryli, że człowiek, którego znali, prawdopodobnie jest odpowiedzialny za zabójstwo innego człowieka. Zanim jednak policja zdążyła go ująć, ten rozpłyną się w powietrzu. O tej sprawie nie mówiło się kilkadziesiąt lat, jednak teraz wróciła ze zdwojoną mocą. Wszystko przez fakt, że funkcjonariuszom udało się zatrzymać mężczyznę, który najprawdopodobniej jest odpowiedzialny za morderstwo sprzed lat.

Prowadzenie samochodu
14.03.2024 07:40 Drogówka zatrzymuje losowe samochody. Sprawdza jedno

Od 14 marca w życie wchodzą nowe przepisy, zgodnie z którymi karą za jazdę pod wpływem ma być konfiskata samochodu. To jednak niejedyne przepisy drogowe, które w ostatnim czasie są wyjątkowo egzekwowane. Drogówka zatrzymuje losowe samochody i sprawdza jedną rzecz.