13. edycję Mam talent wygrał Krzysztof Jaros i tym samym doczekał się głównej nagrody w wysokości 300 tys. zł. Finałowe starcie skomentowała na swoim Instagramie członkini jury Małgorzata Foremniak. Pozwoliła sobie na kilka szczerych słów na temat zwycięzcy. 

Finał Mam talent przyciągnął mnóstwo widzów przed telewizorami. W czasie ostatniego odcinka widzowie mogli zobaczyć aż 10 występów.

Małgorzata Foremniak skomentowała finał „Mam talent”

13. edycja Mam talent przyniosła widzom sporo niespodzianek. Dużym zaskoczeniem była m.in. zmiana w składzie jurorskim. Na miejscu Agustina Egurroli, który piastował swoje stanowisko od pierwszej edycji, zasiadł jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce – Jan Kliment

Co więcej, po ponad 10 latach ze współprowadzenia programu zrezygnował Szymon Hołownia. Miejsce dotychczasowego partnera Marcina Prokopa zajął Michał Kempa.

W wielkim finale edycji po raz ostatni na scenie zaprezentowali się Mariusz Bochniarz, Duo Eyal & Julia, Krzysztof Jaros, Dominika Krzymowska, Maja Kućko i Mariusz Nguyen, Jordan Ogorzelski, Jagoda Piec i Stefan, Orkiestra Baczków i Trio KET. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Finał i główną nagroda należała już tylko do Krzysztofa Jarosa, który po raz kolejny oczarował wszystkich swoim tańcem. Co na jego temat sądzi sama Małgorzata Foremniak?

– Finał Finałów. Zwycięzca wybrany… Niezwykły, Charyzmatyczny, Wyjątkowy Krzysztof Jaros. Jego taniec hipnotyzuje .. Wielkie Gratulacje i powodzenia‼️‼️ – napisała jurorka na swoim Instagramie. 

Jesteśmy ciekawi, komu kibicowaliście. Też jesteście zachwyceni występem Krzysztofa? 

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Foremniak (@malgorzata_foremniak_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Foremniak (@malgorzata_foremniak_official)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2.  Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3.  Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci