Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie fotografię z wakacji, które w tym roku spędzą nad naszym pięknym, polskim morzem. Jednak czujnym fanom aktorki nie umknie żaden szczegół. Jak się okazuje, gwiazda na urlop nie wybrała się sama. Obserwatorzy nie mogli wyjść ze zdumnienia, od razu zareagowali.
 
Małgorzata Kożuchowska postanowiła spędzić urlop nad polskim morzem. Od czasu wyjazdu, aktorka raczy swoich obserwatorów zdjęciami z wakacji, na których widnieje malownicza plaża. Teraz jednak gwiazda dodała naprawdę szalone zdjęcie. Widać, że wyjazd bardzo jej służy. Fanów jednak bardziej zainteresowało to, z kim się na nim pokazała.
 
 
Małgorzata Kożuchowska: zdjęcia z wakacji
 
Małgorzata Kożuchowska w końcu wybrała się na długo wyczekiwany urlop. Aktorka postawiła na odpoczynek nad polskim morzem, przy boku swoich najbliższych. Fani dostrzegli jednak jedną, istotną rzecz.
 
 
Gwiazda postanowiła podzielić się z obserwatorami radosnymi chwilami, które spędza przy boku męża i synka. Na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiła się seria zdjęć, ale to ostatnia fotografia wzbudziła największe emocje fanów
  1. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie
  2. Jesteście klientami Biedronki? Uważajcie na okropne działania oszustów w internecie, dziesiątki osób już są ofiarami ponurych praktyk
  3. Rodzice doprowadzili 6-tygodniowe dziecko do kalectwa. Kilka lat później stała się niesamowita rzecz

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Obserwatorzy aktorki wręcz oszaleli, kiedy ta pokazała syna. Wyrzyscy stwierdzili, że chłopczyk bardzo urósł, dodatkowo, Małgorzata Kożuchowska opatrzyła zdjęcie wyjątkowymi słowami.

Jaś, moja miłość! Moje turbo doładowanie! Mój eliksir młodości – napisała gwiazda. Internauci zgodnie stwierdzili, że to dzieci dają napęd w życiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
małgorzata kożuchowska
Fot. malgorzatakozuchowska_, Instagram

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wakacji.

małgorzata kozuchowska
Fot. malgorzatakozuchowska_, Instagram
Fani szybko dostrzegli, że synek aktorki bardzo wyrósł. 
 
ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułYouTube usunął wideo partii szachów, w których „biały bił czarnego”
Następny artykułTragiczne wieści obiegły cały kraj. Niestety, nie żyje Piotr Mirowski
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.