Małgorzata Kożuchowska jeszcze dzisiaj może zadzwonić do niemal każdej z nas. Okazuje się, że aktorka jest jedną z ambasadorek marki Lasocki, którego produkty można nabyć w sieci CCC. Gosia dzwoni jako automatyczna sekretarka do klientów sklepu, którzy są zapisani w bazie i zachęca ich do zakupów.

Małgorzata Kożuchowska może się jeszcze nawet dzisiaj do nas odezwać jako automatyczna sekretarka. Jesteście stałymi klientkami CCC? Spodziewajcie się telefonu od aktorki.

Małgorzata Kożuchowska dzwoni do klientów CCC

Jesteście zapisane w bazie klientek CCC? Jeśli tak to możecie się spodziewać telefonu od samej Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nagrała się jako automatyczna sekretarka i przekazuje ważne informacje klientom sieci.

Gosia zachęca do zakupów. W słuchawce możemy usłyszeć, że nadal można dokonać zakupów poprzez Internet. Boicie się, że zamówiony but nie będzie pasował? Będzie za luźny, a może wręcz przeciwnie — obcierał?

Nie ma obaw, ponieważ można zamówić buty w sieci i przymierzyć je już stacjonarnie w sklepie, kiedy galerie na powrót zostaną otwarte. Zamierzacie z tego skorzystać?

Dodatkowo, jeśli niektóre z nas nadal obawiają się płatności internetowych, istnieje dla nich pewne rozwiązanie. Dostępna jest opcja płatności w sklepie.

Każda firma robi co może, aby zminimalizować straty, które z pewnością poniesie w wyniku obostrzeń związanych z koronawirusem oraz zamykania sklepów. W reklamach niejednokrotnie markom pomagają celebryci.

  1. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo
  2. Danuta Martyniuk ma dość. Kolejna afera wisi w powietrzu, nowa dziewczyna syna jest jeszcze gorsza?
  3. Rząd zamknie przedszkola? Właśnie padła jasna deklaracja, każdy rodzic powinien się zapoznać

Małgorzata Kożuchowska ambasadorką marki Lasocki dostępnej w sklepie CCC

W marcu tego roku portal Fashion Biznes przekazywał, że Małgorzata Kożuchowska została kolejną ambasadorką marki Lasocki. Aktorka brała udział m.in. w kampanii reklamowej pod hasłem „Moje odkrycie”.

Niedawno na Instagramie gwiazda pochwaliła się modnymi kozakami, które są jej propozycją na jesień. Pokazywany przez nią model również kupimy w CCC.

— Jesień lubi modę, moda lubi jesień — napisała w opisie do zdjęć.

Słynna Natalia Boska z rodzinki.pl na swoim Instagramie polecała nam równie modne botki, które pasują do niemal każdej stylizacji. Również tej bardziej męskiej.

— Czasem fajnie wskoczyć w męskie ciuchy i nosić je po swojemu. Taki mix to mieszanka wybuchowa. Sprawdźcie same. Działa — napisała w mediach społecznościowych.

Odebrałyście już swoją nagraną wiadomość? Podoba wam się styl Małgosi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorką CCC.

Często na Instagramie podrzuca nam różne pomysły na stylizacje z wykorzystaniem torebek oraz butów z tej sieci sklepów.

Małgorzata Kożuchowska
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Każda, która jest w bazie klientów CCC, może dostać telefon od Gosi, a w słuchawce odezwie się jej nagrana wiadomość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez pół tygodnia sklepy będą zamknięte. Czeka nas kilka dni bez robienia zakupów
  2. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  3. Sylwester 2020: TVN podjął już decyzję w sprawie 31 grudnia. Możemy zapomnieć o hucznych koncertach. Co zrobi Polsat?
  4. Magda Gessler w przeszłości przeżyła największy koszmar każdej matki. Jej córeczka zmarła
  5. Wstrząsające zdanie na pasku w ”Dzień dobry TVN”. Kobiety w całej Polsce mają powód do obaw
  6. Ranny pitbull chował się za śmietnikiem. Na widok człowieka nieruchomiał ze strachu, wszystkiemu winne były dzieci
  7. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią, wczoraj wydarzyło się najgorsze

Źródła: instagram.com, stylzycia.radiozet.pl, fashionbiznes.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl