Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie należy do tych gwiazd, które relacjonują każdą swoją wolną chwilę na Instagramie. Niemniej, zdarza jej się publikować materiały z życia prywatnego. Ostatni wprost zachwycił jej obserwujących.

Aktorka wrzuciła bowiem kolejne selfie. Tych ma na profilu całkiem sporo, jedno z nich publikowała choćby w ramach życzeń imieninowych dla wszystkich Małgorzat. Na tym ostatnim nie jest jednak sama, a wraz ze swoimi najbliższymi.

Małgorzata Kożuchowska z rodziną

Na wspomnianej wyżej fotografii widać aktorkę z trzema innymi paniami w różnym wieku. Małgorzata Kożuchowska odpisując na komplementy od jednego z fanów napomknęła, że na zdjęciu znajdują się: mama, dwie siostry i siostrzenica.

Co wspólnie robiły? Jak wynika z opisu zdjęcia, poszły na spacer do ogrodu botanicznego. Wybrały do tego wspaniałą pogodę. Widać nad nimi niemal bezchmurne niebo. Choć upał mógł w ten dzień doskwierać, w okolicy na pewno nie brakowało drzew, których cień dawał ukojenie.

Po minach każdej z pań ze zdjęcia widać, jak wiele radości sprawił im zwykły spacer. Można więc sądzić, że największe szczęście czerpały nie z atrakcji, a z wzajemnego towarzystwa.

Małgorzata Kożuchowska chwalona w komentarzach

Pozytywne wibracje, którymi Małgorzata Kożuchowska chciała się podzielić z obserwującymi, ewidentnie im się udzieliły, o czym ci dali znać w komentarzach. Pod zdjęciem znajduje się bowiem cała masa pozytywnych odpowiedzi. Jedni zachwycają się urodą pań, a inni chwalą fakt, że aktorka nie zapomina o rodzinie pomimo natłoku obowiązków.

– Naturalne, piękne i z gracją stwierdza jeden z internautów.

– Cudne kobietki — dodaje kolejna.

– Gośka, promieniejesz — zachwyca się jeden z fanów.

– Dobrze spędzony dzień w uroczym towarzystwie zauważa następna użytkowniczka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach w nowym filmie! Zobaczcie zwiastun „Zołzy”
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl