Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono, co lekarz powiedział Małgorzacie Rozenek. Wiele kobiet nie chciałoby być na jej miejscu
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 06.06.2020 11:17

Ujawniono, co lekarz powiedział Małgorzacie Rozenek. Wiele kobiet nie chciałoby być na jej miejscu

Małgorzata Rozenek
Screen z https://www.instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

Małgorzata Rozenek – prawniczka, która od wielu lat bryluje w świecie show-biznesu jako osobowość telewizyjna. Widzowie z zapałem obserwowali jej przemianę na ikonę mody i szyku. Teraz prezenterka szykuje się do nowej roli – matki. To, co lekarz powiedział na temat jej nienarodzonego dziecka, nie spodobałoby się wielu kobietom.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Po długiej walce o dziecko – udało się. Wkrótce po raz 3 zostanie mamą. Jednak to, co usłyszała od swojego lekarza, mogłoby przybić tysiące kobiet w podobnej sytuacji.

Wiemy, co powiedział lekarz

Małgorzata Rozenek zaczynała swoją przygodę z telewizją, gdzie występowała gościnnie w programach dedykowanych kobietom. Dziś, jest rozchwytywaną prezenterką z ogromnym, zawodowym dorobkiem. Prywatnie – żona piłkarza – Radosława Majdana, dla którego ich dziecko będzie pierwszym, biologicznym synem.

Para od dumnego ogłoszenia, że zostaną rodzicami, dzieli się wieloma szczegółami swojego codziennego życia. Możemy za pośrednictwem mediów społecznościowych towarzyszyć im w wakacjach, rodzinnych popołudniach i niesnaskach.

  1. Ewa Farna jeszcze nie była tak odważna. Zmysłowe zdjęcie odebrało fanom mowę
  2. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego
  3. Lidl znów strzelił w dziesiątkę. Letnia oferta to prawdziwy hit za śmieszne pieniądze

Lekarz Małgorzaty Rozenek: co powiedział?

Dzięki obecności w mediach społecznościowych jesteśmy na bieżąco z życiem takich osobowości jak Małgorzata Rozenek. Użytkowanie takich portali może sprawić, że wyjawimy sekret, którego nie powinniśmy.

Pod jednym ze zdjęć na Instagramie fanka przyszłej mamy, przesłała życzenia z okazji urodzin. Ten szczególny dzień domownicy obchodzili w krótkich odstępach czasu. Dodała też, że życzy pomyślnego rozwiązania ciąży. Małgorzata Rozenek skomentowała to, mówiąc, że lekarz nazywa ją Matką królów, ponieważ rodzi wyłącznie chłopców. Wiele kobiet nie cieszyłoby się na jej miejscu, ponieważ mnóstwo pań marzy o córce. Dla Gosi jednak płeć maleństwa nie miała znaczenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdradza, co powiedział jej lekarz.

Małgorzata Rozenek

Gwiazda oczekuje na narodziny trzeciego syna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś w kościołach odczytany zostanie list. Jego treść oburza nie tylko ateistów
  2. Może być niebezpiecznie. Załamanie pogody w 9 województwach. IMGW ostrzega: Będą burze z gradem, ulewy i wiatr
  3. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą
  4. Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” kompletnie się zmieniła. W nowym wydaniu ciężko ją poznać
  5. Cała prawda o Małgorzacie Kożuchowskiej. Znany reżyser wyjawił, jaka naprawdę jest gwiazda
  6. W ostatniej chwili odwołała ślub. Pod jej dom nagle podjechał samochód z przyczepioną kartką, przeczytała wiadomość i nie wytrzymała

Źródło: jastrzabpost.pl