Ojciec Małgorzaty Rozenek ujawni całą prawdę o kilkumiesięcznym Henryczku. Okazuje się, że w rodzinie nie było jeszcze takiego dziecka. Tata gwiazdy wyznał również, że sam pomaga w wychowywaniu dzieci swojej córki. Dodał, że wrażliwość jest ważną rzeczą w życiu i tego chce ich nauczyć. O wszystkim opowiedział w rozmowie z Faktem z okazji niedawnego Dnia Dziadka.

Małgorzata Rozenek często powtarza, że wiele zawdzięcza swoim rodzicom i wartościom, które jej przekazali. Dzisiaj z pewnością tego samego próbuje nauczyć swoich trzech synów, a tata prezenterki jest dla niej z pewnością nieocenioną pomocą przy chłopcach.

Małgorzata Rozenek: ojciec

Ojcem Małgorzaty Rozenek jest Stanisław Kostrzewski, ekonomista. Swego czasu mężczyzna był głównym doradcą gospodarczym prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Teraz zdradził Faktowi co nieco o byciu dziadkiem oraz uchylił rąbka tajemnicy o wnukach, a oczkiem w głowie jest oczywiście najmłodszy Henio.

— To cudowne, spokojne i kochane dziecko. Zresztą każde z nich było kochane, ale Henio wiecznie jest zadowolony i uśmiechnięty. Tak pogodnego dziecka, jak on, to u nas nie było. Nigdy nie płacze, jak się złości, to się złości, a jak zadowolony to się śmieje. Jest fantastyczny i już reaguje na mój głos — mówił o Henryku Kostrzewski.

Okazuje się, że ojciec Małgorzaty Rozenek chce wspierać nie tylko swoją córkę, lecz także jej dzieci a swoje wnuki. W wywiadzie wspomniał, że pragnie pokazywać im odpowiednie drogi w życiu.

Zdradził, że jego najstarszy wnuk Staś doskonale wie, jakie ma zainteresowania. Stanisław Kostrzewski powiedział, że nastolatek ostatnio zachwycił się japonistyką, a w zasadzie to całym orientalnym światem.

— Uczy się języka, chodzi na kursy, zbiera literaturę. A ja mu w tym pomagam. Już po nim widać, że będzie pięknie szedł do przodu. Ważna rzecz to wrażliwość i tego też ich uczę. Tam się kończy moja wolność, gdzie zaczyna się twój nos. Oni doskonale o tym wiedzą. […] Swoje wnuki uczę też, że z każdym trzeba rozmawiaćstwierdził ojciec celebrytki.

Ojciec Małgorzaty Rozenek opowiedział o wnukach

Jednak Małgorzata Rozenek to niejedyne dziecko Stanisława Kostrzewskiego. Okazuje się, że ekonomista ma również syna, który ma trójkę dzieci. W ten sposób Kostrzewski jest dumnym dziadkiem aż sześciorga wnucząt, z czego dwójka to dziewczynki.

Ojciec celebrytki wyznał, że on również uczy się od swoich dzieci wnucząt. Powiedział, że „dzieci to największa szkoła życia”.

Są 10 razy mądrzejsze niż dorośli. Dopóki są dziećmi, to są biało-czarne, mimo że kolorowe. Jeżeli kogoś lubisz to lubisz, nie możesz na pół lubić, a na pół nie lubić i dzieci tego uczą — wyznał.

Wygląda na to, że cała rodzina świetnie się dogaduje. Bardzo dobrze widać ich relacje na rodzinnych fotografiach, które Małgorzata Rozenek bardzo często publikuje na Instagramie. Nie brakuje tam całej jej rodzinki wraz z rodzicami.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Ojciec Gosi w rozmowie z Faktem opowiedział o małym Henryku.

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Zdradził, że takiego dziecka nie było jeszcze u nich w rodzinie.

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakt, Instagram

Poprzedni artykułObrońca Katarzyny W. zdradził, że złość społeczeństwa spadła również na niego, adwokat dostawał pogróżki
Następny artykułKuba Wojewódzki wydał oświadczenie. Poinformował, że odsprzedaje udziały w lokalu Niewinni Czarodzieje i otwiera własną sieć restauracji
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl