Małżeństwo bardzo się kochało i podjęło wspólnie ryzykowną decyzję. Starsi państwo chcieli umrzeć razem, jednak nie wszystko poszło po ich myśli, ponieważ jedno z nich otrzymało poważne zarzuty. Żona podejrzewana jest teraz o morderstwo.

Po 60-latach wspólnego życia małżeństwo podjęło decyzję, aby razem umrzeć. Żona nie mogła dłużej znieść patrzenia na ból i cierpienie swojego ukochanego. Gdy 80-latka została odratowana, jej wersja wydarzeń nie wzbudziła zaufania. Kobieta wkrótce znalazła się w areszcie.

Zobacz także: Justyna Żyła znów chwali się nowym chłopakiem. Piotr Żyła będzie wściekły (FOTO)

Małżeństwo chciało umrzeć razem

Mavis i Dennis Eccleston byli szczęśliwą parą przez całe 60 lat. Niestety mężczyzna zachorował na śmiertelną chorobę, raka jelita.

Poza tym, że otrzymał straszną diagnozę, przeżywał niewyobrażalne cierpienie. W męczarniach czekał na swoje odejście. Jego żona nie chciała być dłużej tego świadkiem.

Zobacz także: Nie żyje b. poseł. Przez tydzień był w śpiączce i walczył o życie

Starsza kobieta wzięła sobie do serca słowa męża o tym, że wolałby umrzeć niż żyć dalej w ten sposób. Jako że nie wyobrażała sobie dalszego życia bez niego, wpadła na ryzykowny pomysł. Małżeństwo podjęło wkrótce wspólną decyzję o tym, że chcą odejść z tego świata razem.

Teksty wybrane dla Ciebie:

80-latka trafiła do aresztu

Kobieta napisała obszerny list pożegnalny dla swojej rodziny i bliskich, po czym przygotowała dla siebie i męża śmiertelną dawkę leków.

Małżeństwo przykryło się kocem i po raz ostatni życzyło sobie dobranoc. Nie wszystko jednak poszło tak, jak się tego spodziewali. 80-letnia żona niedługo obudziła się w szpitalu obok męża, a jej oczom ukazał się personel medyczny.

Kiedy rzeczywistość do niej dotarła, była rozczarowana i zła, że plan się nie powiódł. Lekarze stwierdzili jednak śmierć jej męża i kobieta została oskarżona o… morderstwo.

Mavis musiała stanąć przed sądem. Powiedziała, że nie żałuje tego, co zrobiła, ponieważ chciała odciążyć cierpiącego ukochanego.

Małżeństwo bardzo się kochało i gdyby nie choroba, nigdy nie zdecydowaliby się na taki krok. Była gotowa na to poświęcenie z miłości.

Sąd wkrótce uniewinnił kobietę.

Zobacz zdjęcia:

małżeństwo
fot. Facebook.com / Joy Munns

Małżeństwo chciało umrzeć razem, ale nie wszystko poszło tak, jak zakładali na początku.

dziewczyna
fot. unsplash.com @isaacquesada

Po wzięciu zabójczej dawki leków żona obudziła się w szpitalu, po czym została oskarżona o morderstwo męża.

małżeństwo
fot. unsplash.com / Cristian Newman

Kobieta na szczęście została uniewinniona.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: fakt.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.