Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej chorobie. Artysta pokazał ich wspólne zdjęcie, byli niemal identyczni
Michał Włoch
Michał Włoch 22.07.2020 23:55

Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej chorobie. Artysta pokazał ich wspólne zdjęcie, byli niemal identyczni

mama
fot. screen youtube.com/CGM

Gwiazdor bardzo tęskni za swoją mamą, o czym opowiedział w wywiadzie dla Vivy. Artysta podzielił się również wyjątkowym zdjęciem, na którym jest widoczny wraz ze swoją ukochaną mamą. Trzeba przyznać, że podobieństwo łączące wrażliwego Michała Szpaka i jego mamę widoczne jest na pierwszy rzut oka.

Mama Michała Szpaka była najważniejszą osobą w życiu ekstrawaganckiego i bardzo lubianego artysty. Gdy odeszła, gwiazdor musiał zmierzyć się ze swoim smutkiem, o czym jakiś czas temu zdecydował się opowiedzieć w rozmowie z Vivą.

Michał Szpak: mama

Mama Michała Szpaka zmarła około czterech lat temu. Była najważniejszą osobą w życiu wokalisty – jego wzorem i autorytetem. Od tego czasu życie artysty wywróciło się do góry nogami, a on postanowił zniknąć na dłuższy czas z mediów.

By zapewnić swoim dzieciom lepsze życie, mama gwiazdora wyjechała do pracy za granicę. Jej emigracja zarobkowa do Włoch była bardzo bolesna dla Michała Szpaka.

-Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia – powiedział w wypowiedzi przytoczonej przez magazyn Viva.

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Wkrótce w skrzynkach wielu Polaków pojawi się oficjalny list. Będziemy musieli wyznać wszystko
  3. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

Mama gwiazdora zachorowała

Życie Michała Szpaka zmieniło się bezpowrotnie, gdy jego mama odeszła po ciężkiej chorobie 15 marca 2015 roku. Jej śmierć była najtrudniejszą rzeczą, z jaką wokalista musiał poradzić sobie w całym życiu.

-To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma – powiedział smutno artysta w wywiadzie dla Vivy.

Mama Michała Szpaka pozostanie dla niego osobą, która wpłynęła jego życie, przekazując mu świat i system wartości, którym piosenkarz kieruje się do dziś.

-Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona – przyznał w wywiadzie dla Vivy gwiazdor.

Swego czasu gwiazdor zamieścił w sieci zdjęcia, na których widać, że wartości to nie jedyna rzecz, jaką mama przekazała gwiazdorowi – są do siebie bardzo podobni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak

Michał Szpak bardzo otworzył się w wywiadzie.

mama

Mama piosenkarza była do niego bardzo podobna.

mama

Michał Szpak wiele zawdzięcza swojej mamie.

mama

Michał Szpak nie często mówi o swojej prywatności. W wywiadzie dla CGM odpowiedział na trudne pytania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  2. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
  3. Matka czwórki dzieci zginęła dramatyczną śmiercią. Wszystko przez spacer z psami
  4. Wielu nie ma pojęcia, co 23 lata temu zrobiła Jolanta Kwaśniewska. Nie widziała innej możliwości
  5. Nie żyje niemowlę, rodzice zatrzymani. Polskę obiegły tragiczne informacje
  6. Widzisz na swoich dłoniach literę X? Dobrze się przypatrz, sprawa jest poważna

Źródło: Viva