Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz to nowa para show-biznesu? Zainteresowanie mediów właśnie wzbudził związek prezenterki i modela. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dzieli ich 9 lat różnicy. To dojrzałość Rafała miała zadecydować o jego powodzeniu. Chłopak w wieku 13 lat stracił tatę i musiał szybko dorosnąć. Czy para jest zakochana?

Modelka niedawno obchodziła swoje 30 urodziny, a model zaledwie w 2016 roku był nominowany do Mistera. 21-letni Rafał już od jakiegoś czasu zabiegał o serce Marceliny. Ta z kolei miała za sobą kilka burzliwych związków. Media spekulują, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz mają się ku sobie. Jak wygląda ich relacja?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz to nowa para?

Nowy związek zdążył już wzbudzić kontrowersję, a głównie chodzi o to, że Mister Polski jest młodszy o 9 lat! Według WP gwiazdy, duża różnica nie jest problemem, bo w grę wchodzi dojrzałość. 

-Rafał i Marcelina obracali się w podobnym towarzystwie. Czasami spotykali się na imprezach, czasem w studiu TVP, jak Rafał był gościem w „Pytaniu na śniadanie„. Początkowo byli zwykłymi znajomymi […] Poczuli, że łączy ich coś więcej. Że chcą spędzać ze sobą wolny czas i mają o czym rozmawiać. Marcela zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek – zdradza informator na gwiazdy.wp.pl.

Dojrzałość chłopaka ma wynikać z tego, że w bardzo młodym wieku stracił tatę. Los spowodował, że musiał szybko dojrzeć i przejąć obowiązki rodziny. Wydaje się, że urodzony 1997 roku model właśnie zdobył serce 30-letniej Marceliny!

Spotykają się już od roku?

Kolejnym faktem, który dziwi otoczenie Marceliny, jest to, że modelka ma za sobą kilka burzliwych związków. Według niektórych nie była ona przygotowana na nową relację. W 2015 roku po 3 latach związku rozstała się z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim. Jak podają media, w życiu Marceliny pojawił się krótki miłosny epizod z brazylijskim modelem. Ostatnim oficjalnym partnerem modelki, był aktor Mikołaj Roznerski. Zaczęła się z nim spotykać w 2017 roku, jednak związek już dawno jest zakończony. Rok temu w jej życiu pojawił się Rafał Jonkisz, który miał się naprawdę starać w dążeniu do zdobycia serca modelki. Kupował jej kwiaty, był z nią w trudnych chwilach i zawsze wspierał. 

-Marcela i Rafał spotykają się już od ponad roku. Media dopiero niedawno o tym poinformowały, ponieważ oni sami nie chcieli, aby rozpisywano się o ich relacji — zdradza informator na gwiazdy.wp.pl.

Pasują do siebie?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz
Fot. instagram.com @marcelina_zawadzka 

Modelka ma za sobą kilka burzliwych związków. Nowa relacja z Rafałem ma być bardzo udana.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOscary 2019. Czy Joanna Kulig pojawi się na Gali Oscarów?
Następny artykułMarta Manowska jest nie do poznania! Prezenterka przeszła metamorfozę
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.