Marcin Hakiel przy okazji niedawnego Dnia Ojca chwalił się pięknym, wykonanym przez dzieci prezentem, który od nich otrzymał. Teraz miał okazję zrewanżować się swojemu synowi, Adamowi, który obchodził urodziny. Co dla niego przygotował?

Warto zaznaczyć, że przez pewien czas wydawało się, że tancerza może nawet na urodzinach syna nie być. W mediach plotkowano bowiem o tym, że Kasia Cichopek miała nie życzyć sobie jego obecności na tym wydarzeniu. Ten jednak święto syna celebrował.

Marcin Hakiel na urodzinach syna

To, jak wyglądały urodziny Adama, można zobaczyć właśnie dzięki Instagramowi jego taty. Ten w swojej relacji opublikował kilka fotek z wydarzenia. Zresztą, chyba nawet nie ma co używać tego określenia, bo nie mówimy tu o wystawnym bankiecie, a luźnej posiadówce na działce z basenem. Urodziny bardziej wyglądały na sielskie, wakacyjne popołudnie z dala od miasta niż wyjątkową imprezę.

Niewykluczone jednak, że właśnie dzięki temu atmosfera była tak dobra. Po materiałach Hakiela widać bowiem, że wszyscy zebrani świetnie się bawią, a w szczególności sam jubilat. Ten dostał od taty piękny prezent. Na jednej z fotek można dostrzec, jak dumny ojciec wręcza mu efektowny tort udekorowany w motywy z „Gwiezdnych Wojen”. Jak widać, młody Hakiel interesuje się nie tylko rapem, ale także science-ficiton.

Oczywiście możemy przypuszczać, że tata nie ograniczył się tylko do słodkości i podarował synowi jeszcze jakiś trwalszy prezent. Nie wiemy jednak dokładnie, co to było. Widocznie akurat tę kwestię wolał zachować dla siebie.

Marcin Hakiel i jego relacja z synem

Szczególnie od momentu rozstania z Kasią Cichopek widać, jak Marcin Hakiel dba o swojego syna. Tancerz, gdy przychodzi jego kolej opieki, zawsze zabiera gdzieś swoje dzieci, ale z Adamem dodatkowo chodzi także na siłownię. Na Instagramie już nie raz można było zobaczyć, jak wspólnie trenowali boks.

Hakiel stara się też maksymalnie chronić swojego syna. Gdy kilka tygodni temu w mediach pojawiały się artykuły, które dotyczyły muzyki słuchanej przez Adama, a ta miała być niezbyt odpowiednia dla osoby w jego wieku, tata dzielnie go bronił. Wszystkich, którzy obawiali się o jego wychowanie na podstawie gustu muzycznego, odsyłał do siebie. Przez jego stanowczą reakcję temat szybko ucichł.

Zobacz zdjęcie:

Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek nie chce Marcina Hakiela na urodzinach syna pary. Zaskakujące doniesienia
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl