Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel ujawnił, dlaczego zdecydował się na tak drastyczną metamorfozę
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.03.2022 15:26

Marcin Hakiel ujawnił, dlaczego zdecydował się na tak drastyczną metamorfozę

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Po ostatnich wydarzeniach Marcin Hakiel zaskoczył swoich fanów nieoczekiwaną metamorfozą. Wiele osób mocno pochwaliło zmianę, jednocześnie zastanawiając się jednak, dlaczego tancerz wybrał właśnie taki kierunek przemiany. Teraz poznaliśmy odpowiedź.

Minęło zaledwie półtora tygodnia, odkąd Kasia Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach małżeństwa ogłosili, że ich drogi się rozchodzą. Wiadomość ta była tak nagła, że lotem błyskawicy rozeszła się po mediach. Choć zainteresowani prosili, aby uszanować ich decyzję i prywatność, wiele osób zachodziło w głowę, skąd ta zmiana.

Z tym większym zainteresowaniem zaczęto śledzić medialną aktywność byłej pary. Okazało się, że aktorka, jak gdyby nigdy nic, rzuciła się w wir pracy, na oczach kolegów i koleżanek z planu, którzy byli równie zdumieni, co fani. Za to u Marcina Hakiela zaszła niespodziewana zmiana.

Marcin Hakiel przeszedł mocną metamorfozę. Teraz zdradził, dlaczego

Fani przecierali oczy ze zdumienia, kiedy były gwiazdor i założyciel własnej akademii tańca pokazał się w zupełnie odmienionej odsłonie. Po kilku dniach ciszy, jakie nastały na jego Instagramie po ogłoszeniu rozstania, pierwsze opublikowane zdjęcie przedstawiało tancerza w krótkich, przefarbowanych na jasny blond włosach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Nie wszystkim ta zaskakująca metamorfoza przypadła do gustu, jednak wszelkie słowa krytyki zostały szybko zalane falą aprobaty. Jedni wskazywali, że były mąż Kasi Cichopek znacznie odmłodniał, inni chwalili inicjatywę.

– Młodzi jesteśmy i wolno nam wszystko. Żółte czy zielone włosy, na co tylko ma Pan ochotę – czytamy w komentarzach.

Internauci zwrócili uwagę na to, że na zdjęciu oczy gwiazdora mają bardzo smutny wyraz. Niektórzy starali się wesprzeć tancerza ciepłym słowem i wyrazili empatię. Podobne komentarze pojawiały się także pod kolejnymi wpisami gwiazdora. Najwyraźniej metamorfoza zastanawiała wiele osób, ponieważ wkrótce na Instastory pojawiła się relacja, a w niej — wyjaśnienie nurtującej kwestii.

Dlaczego blond włosy? – takie pytanie padło ze strony jednego z fanów.

Tak czułem – odpowiedział lakonicznie tancerz, wyraźnie dając do zrozumienia, że jest to jedyna informacja, jakiej zamierza w tej kwestii udzielić.

A wy co myślicie o tej przemianie?

Marcin Hakiel
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nikt już nie ma wątpliwości. Marcin Hakiel podjął życiową decyzję, dla nowego wizerunku robi wiele
  2. Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie
  3. Fani oniemieli na widok najnowszego zdjęcia Adriany Kalskiej. „Ten Roznerski to nie wie co miał”