Marek Kondrat z żoną niedawno zostali rodzicami. Ich związek jest szeroko komentowany przez media, żona aktora jest bowiem od niego młodsza o 38 lat. To córka jego przyjaciela. Kim jest żona Marka Kondrata?

Związki gwiazd zawsze budzą spore zainteresowanie, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi spora różnica wieku. Małżeństwo Marka Kondrata budziło sporo kontrowersji – zakończył małżeństwo ze swoją pierwszą żoną, z którą był przez 3 dekady i związał się z córką swojego przyjaciela. Marek Kondrat z żoną – kim jest sporo młodsza od aktora kobieta?

Marek Kondrat z żoną

68-letni aktor wcześniej był przez wiele lat związany z Iloną Kondrat, z którą rozstali się w dość chłodnych stosunkach. Ze swoją drugą żoną Kondrat znał się od lat. Antonina Turnau, młodsza żona aktora była w jego życiu obecna od bardzo dawna. To córka jego przyjaciela, słynnego kompozytora i muzyka Grzegorza Turnau. Właśnie dlatego ich związek wzbudzał tyle kontrowersji – obecnie 30-letnia Antonina jest o prawie 40 lat młodsza od męża. Opinia publiczna początkowo nie zostawiała na małżeństwie suchej nitki, szybko okazało się jednak, że Marek Kondrat z żoną nie przejmują się opinią innych. Ich cichy ślub odbył się w 2015 roku.

Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami?

W grudniu 2017 roku zaczęły pojawiać się plotki na temat rzekomej ciąży Antoniny. Cała Polska była oszołomiona wieściami na temat późnego ojcostwa aktora. Warto dodać, że Kondrat ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: 39-letniego Wojciecha i 44-letniego Mikołaja. Gdy zaczęły pojawiać się plotki o ciąży, Kondrat wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził informacje o zostaniu rodzicami. Poprosił również o poszanowanie prywatności, informacje o porodzie, płci dziecka oraz imieniu pozostały w sferze domysłów.

A co na to przyjaciel Kondrata i ojciec Antoniny? Grzegorz Turnau jest zachwycony z bycia dziadkiem. To on niespełna rok po porodzie wygadał się na temat płci dziecka.

– Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko – powiedział artysta w wywiadzie dla Urody życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marek kondrat z żoną
youtube.com @Kondrat Wina Wybrane

Marek Kondrat z żoną mają małą córeczkę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCo dzieje się na kulisami koncertu Dawida Podsiadły? Do internetu wyciekły szczegóły
Następny artykułIwona Morawiecka, Jadwiga Morawiecka to najważniejsze kobiety w życiu premiera. Kim są?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.