Marek Włodarczyk z partnerką wyglądają na głęboko zakochanych. Wybranka gwiazdora jest od niego trzydzieści sześć lat młodsza. Zdążyli się już nawet zaręczyć! Para długa utrzymywała łączące ich uczucie w tajemnicy, jednak przed dociekliwymi internautami nic się nie ukryje! Aktor nie szczędzi ukochanej romantycznych niespodzianek. Nie uwierzycie, kim jest ta szczęściara! 

Jeszcze do niedawna Marek Włodarczyk nie miał szczęścia w miłości. Aktor żenił się już dwa razy, jednak żaden ze związków nie przyniósł mu poczucia spełnienia. Dziś wygląda na to, że gwiazdor nareszcie odnalazł tę jedyną. Czyżby sprawdzało się stare porzekadło: do trzech razy sztuka? Marek Włodarczyk z partnerką przez pewien czas zaprzeczali, aby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Dziś już wiemy, że ciemnowłosa piękność jest nie tylko jego koleżanką, lecz przede wszystkim — narzeczoną. Wyznaczyli już datę ślubu? Ujawniamy tożsamość wybranki gwiazdora!

Marek Włodarczyk z partnerką zaręczyli się?

Marek Włodarczyk ma za sobą już dwa śluby — pierwszy raz zmienił stan cywilny dla aktorki Grażyny Dyląg. Kolejną partnerką gwiazdora była koleżanka po fachu, Karen Friesicke. Niestety, żaden ze związków ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Czy tym razem będzie inaczej?

Marek Włodarczyk z partnerką na początku zaprzeczali, aby łączyło ich coś więcej niż wykła sympatia. Jak czytamy na pudelek.pl, na początku aktor zapewniał, że łączy ich jedynie przyjaźń. Jednak pod koniec 2017 roku Włodarczyk wyjawił, że nie tylko pozostaje w związku, lecz także oświadczył się swojej wybrance — młodszą o trzydzieści sześć lat Sandrą Kościelniak.

Do zaręczyn doszło w listopadzie 2017 roku. Tamtego dnia Marek Włodarczyk opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym dumna Sandra Kościelniak chwali się zaręczynowym pierścionkiem. Para świętowała szczęśliwe wydarzenie we wrocławskim Sky Tower. Świeżo upieczony narzeczony przygotował dla swojej wybranki romantyczną kąpiel w płatkach róż!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Sandra Kościelniak?

Sandra Kościelniak jest młodą polską aktorką, znaną m.in. z epizodów w serialach Ślad, M jak miłość czy Klan. Jak podaje portal plotek.pl, w przeszłości łączono Kościelniak z innym starszym gwiazdorem — Tomaszem Stockingerem. 

Kiedy w show-biznesie zaczęły krążyć plotki, że Tomasza i młodą gwiazdę łączy związek, magazyn Dobry Tydzień dotarł do znajomego aktorki. Osoba z otoczenia Sandry Kościelniak przyznała, że artystka już wcześniej miała słabość do starszych od siebie mężczyzn, z którymi może dyskutować na rozmaite tematy. Wygląda na to, że znalazła swój ideał w osobie Marka Włodarczyka.

— Ponoć Sandra zawsze lubiła starszych, doświadczonych mężczyzn. Rówieśnicy ją nudzą — czytamy w magazynie Dobry Tydzień

Na razie nie wiadomo, kiedy Marek Włodarczyk z partnerką zalegalizują swój związek. Nie ma jednak wątpliwości, że ich miłość nieprzerwanie kwitnie. Para spędziła koniec ubiegłego roku na egzotycznych wakacjach w Tanzanii. 

Trzymamy kciuki, by uczucie zakochanych przetrwało wszystkie burze!

ZOBACZ ZDJĘCIA MARKA WŁODARCZYKA Z PARTNERKĄ:

marek włodarczyk z partnerką
fot. instagram.com @sandra_koscielniak

Marek Włodarczyk od kilku lat jest w związku z Sandrą Kościelniak. 

marek włodarczyk z partnerką
fot. instagram.com @marek_wlodarczyk_official

Marek Włodarczyk z partnerką obecnie planują ślub. 

marek włodarczyk z partnerką
fot. instagram.com @marek_wlodarczyk_official

Między Markiem Włodarczykiem a Sandrą Kościelniak panuje trzydziestosześcioletnia różnica wieku, jednak zupełnie im to nie przeszkadza. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę ślubu. Pokazali romantyczne zdjęcie
  2. Dieta Idy Nowakowskiej jest nietypowa. Tancerka przyznaje, że uwielbia słodycze!
  3. #SUMMERVIBES czyli wakacyjne, modowe szaleństwo!
  4. Majka Jeżowska w bikini wypoczywa na jachcie. Trudno uwierzyć, że ma 59 lat!
  5. Makijaż w stylu Twiggy powraca! 10 trendów z lat 60., które musisz poznać

źródła: plotek.pl, pudelek.pl, fakt.pl. Dobry Tydzień

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.