Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Margaret została dotkliwie skrzywdzona przez mężczyznę. Do tragicznych wydarzeń doszło gdy miała 10 lat
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2022 17:42

Margaret została dotkliwie skrzywdzona przez mężczyznę. Do tragicznych wydarzeń doszło gdy miała 10 lat

Margaret
instagram.com/margaret_official

Margaret długo miała wizerunek słodkiej, uroczej blondynki od skocznych, wpadających w ucho hitów. Jak się okazuje, przez cały ten czas jej uśmiech skrywał bolesną tajemnicę, która niejako ukształtowała ją jako człowieka. Wokalistka została zgwałcona, gdy była dzieckiem.

Piosenkarka długo nie dawała po sobie poznać, że za młodu została tak poważnie skrzywdzona. Opinii publicznej powiedziała o tym dopiero w ramach rozmowy z Karoliną Sulej, która została spisana w książce pod tytułem „Ciałaczki. Kobiety, które wcielają feminizm”.

Margaret została zgwałcona

Jak w swojej publikacji pisała Sulej, Margaret nie była gotowa na to, by w książce zostały upublicznione jej dokładne wspomnienia związane z tą przykrą sytuacją. Te wciąż są dla nie zbyt bolesne i osobiste, by otwarcie o nich mówić. Kto wie, być może jeszcze przyjdzie na to czas.

Margaret znalazła w sobie jednak na tyle odwagi, by w ogóle przyznać się do bycia ofiarą gwałciciela, a to przecież również nie jest proste. Takie osoby często mierzą się z ogromnym poczuciem wstydu, choć przecież same nie zrobiły nic złego. By to zwalczyć, zwykle potrzebne są lata skrupulatnej psychoterapii.

Margaret o traumatycznym przeżyciu

Osoby, które miały na tyle szczęścia, by nigdy takiej tragedii nie przeżyć, mogą sobie jedynie wyobrażać, co musi czuć ofiara. Nie ma wątpliwości, że taka trauma przeżyta w dzieciństwie potrafi ukształtować człowieka. Margaret przyznała, że było tak również w jej przypadku.

Jak wyjawiła, do całej kariery doszła dzięki temu, że chciała po prostu zalepić czymś powstałe w wyniku gwałty rany na psychice. Droga do sukcesu była tak naprawdę walką o to, by poczuć się lepiej.

Bardzo podobnie o swojej karierze niedawno opowiadał Qczaj, który w dzieciństwie również padł ofiarą gwałtu. Influencer też podkreślał, że wszystko, co w życiu osiągnął, robił po to, by poczuć się lepiej samemu ze sobą.

Dziś obydwoje starają się dzielić pozytywną energią, jak tylko mogą i to pomimo przeżytych traum. Trener personalny regularnie motywuje swoich widzów, a Margaret bez okazji stara się rozweselać fanów, życząc im na przykład miłego weekendu przy pomocy Instagrama.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Margaret zmieszała Filipa Chajzera. Skonsternowany prezenter próbował ratować sytuację w „Dzień Dobry TVN”
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru

Tagi: Margaret