Wielkie poruszenie wśród fanów wywołało zdjęcie, które na swoim Instagramie udostępniła Marta Manowska. Gwiazda pokazała fotografię z uroczym małym chłopcem i pochwaliła się niecodziennym wspomnieniem.

Marta Manowska, choć pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się relacjami z działań i wyjazdów, potrafi także być niezwykle tajemnicza. Niektórzy fani jak na szpilkach czekali, aż wreszcie gwiazda wyzna prawdę na temat związku z Robertem Bodziannym po tym, jak skrzętnie ukrywała ich wspólny wyjazd, pozostawiając jedynie drobne poszlaki dla internetowych „detektywów”.

Gwiazda dość oszczędnie wypowiada się o swoim życiu uczuciowym i rzadko zdradza coś więcej na temat zamiarów co do założenia rodziny. Jednak jak przyznała w rozmowie z Pomponikiem, bardzo chciałaby mieć dziecko.

Marta Manowska pokazała ślicznego chłopca. Fani są zachwyceni

Marta Manowska zasłynęła ze swoich podróży. Była już w wielu zakątkach świata i widać, że wielką radość sprawia jej zarówno pobyt na rajskiej plaży, wędrówka przez bezdroża, jak i zimowe szaleństwo w górach. Gwiazda przyznała, że zwiedzanie świata to jej wielka pasja, z której chce czerpać pełnymi garściami. Jest podróżniczką „na własną rękę” i przyznała, że choć lubi ludzi, czasem potrzebuje też chwili samotności.

Nie ma jednak wątpliwości, że Marta Manowska ma wyjątkowy dar do obdarzania sercem każdego, kto stanie na jej drodze i z wielką otwartością podchodzi do innych, nawet jeśli pochodzą z drugiego końca świata. Doskonały dowód na to stanowi fotografia, która pojawiła się niedawno na profilu prezenterki.

Zdjęcie pochodziło z Hua Hin w Tajlandii i zostało zrobione 8 lat temu. Teraz wyświetliło się, jako wspomnienie z niezwykłego momentu:

To jest Mo. Rodzice pracowali, on był przywiązany z chodzikiem na dłuuugim sznurku wokół drewnianej belki i zajmował się sam sobą, z konieczności. Brałam go na ręce i chodziliśmy, podczas gdy mama zbierała zamówienia, tata gotował — opowiedziała gwiazda, po czym dodała, parafrazując Majkę Jeżowską:

Wszystkie dzieci są nasze. Wszystkie.

Fani nie kryją zachwytu:

Cudne. Nie jedno serce Pani zdobyła.

Aż serce się raduje — czytamy pod wpisem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie ogłoszono wielkie wiosenne promocje w Biedronce
  2. Stanisława Celińska napisała wiersz skierowany do Putina. Każde słowo artystki ściska za gardło
  3. Przedziwne informacje o Viki Gabor i Krzysztofie Cugowskim. Gwiazdor nie mógł ukryć osłupienia

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl