Prowadząca program „Rolnik szuka żony”, Marta Manowska, od kilku tygodni podróżuje po świecie w towarzystwie Roberta Bodziannego. Ostatnio nieoczekiwanie prezenterka opuściła partnera. Obowiązki zawodowe zmąciły rajski spokój dziennikarki.

Marta Manowska zyskała popularność, jako prezenterka programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”. Jej empatia i wrażliwość przypadła do gustu wielu widzom, którzy chętnie oglądają kobietę również jako gospodynię „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior”.

Ostatnio Marta Manowska na swoim Instagramie dzieli się z obserwatoriami rajską podróżą po świecie. Zwiedziła już m.in.: Kostarykę, Meksyk oraz Panamę. Gwiazda TVP nie przeżywa tej przygody sama. Według internautów towarzyszy jej Robert Bodzianny, brat jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska opuściła nagle towarzysza podróży

Jak można zauważyć w mediach społecznościowych, Marta Manowska doskonale bawi się podczas urlopu. Ze swoimi obserwatorami dzieli się pięknymi widokami oraz egzotycznymi atrakcjami, których doświadcza. Rajska sielanka została jednak nieoczekiwanie zmącona.

Marta Manowska, nieoczekiwanie dla wielu internautów, pojawiła się sama na lotnisku w Tulum. Pojawiły się liczne teorie, o tym, że prezenterka opuściła towarzysza podróży i postanowiła wrócić do Polski. W rzeczywistości kobieta musiała wrócić do kraju, ale z bardziej przyziemnych powodów. Na Marcie Manowskiej ciążyły zawodowe obowiązki.

Okazuję się, że Marta Manowska zostawiła swojego partnera na Kostaryce z powodu zbliżającego się wielkiego finału 3. edycji „The Voice Senior”. Dziennikarka jako gospodyni programu poprowadzi wraz z Rafałem Brzozowskim całe wydarzenie na żywo. Później na horyzoncie Marty Manowskiej nie widać zobowiązań zawodowych, czy dziennikarka wróci do egzotycznych podróży?

Przebieg niesamowitej podróży Marty Manowskiej można sprawdzać na jej profilu na Instagramie. Prezenterka chętnie upublicznia zdjęcia cudownych widoków, z którymi się styka.

Martę Manowską będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę – 5 lutego – podczas wielkiego finału 3. edycji programu muzycznego The Voice Senior na TVP2. Widzowie zgromadzą się przed telewizorami o godzinie 20:00.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
    2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
    3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało

Źródło: Se