Marta Żmuda-Trzebiatowska dołączyła do grona gwiazd, które publicznie pokazały swoją prawdziwą twarz. Znana aktorka nigdy nie była fanką przesadnych makijaży, a nad jej naturalnym wyglądem można wzdychać. Fanki są wręcz zachwycone. Pod zdjęciami pojawiły się bardzo pozytywne opinie, które bez wątpienia ucieszyły aktorkę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska słynie ze swojej naturalnej prezencji i nieprzesadnego celebrowania życia rodzinnego. Parę dni temu opublikowała zdjęcie, które wprawiło w zachwyt wielu jej fanów na czele z mężczyznami. Udowodniła, że bez makijażu wygląda jeszcze lepiej.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała się bez makijażu

W czerwcu tego roku Marta Żmuda-Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Jak wiadomo, życie z małym dzieckiem nie jest łatwe. Zmęczenie, stres i nieprzespane noce nie wpływają dobrze na codzienną prezencję. 

Na szczęście aktorka nie musi się o to martwić. Mimo zapracowanego życia codziennego wygląda naprawdę znakomicie. Kilka dni temu, opublikowała zdjęcie po nieprzespanej nocy, czym udowodniła fanom, że życie nie zawsze jest idealne. Jednak odpowiedni tryb życia pozwala na zachowanie bardzo dobrego wyglądu, czego Marta Żmuda-Trzebiatowska jest dowodem.

  1. Trwa walka o życie. Na miejscu działa policja i służby ratunkowe. Dramat w Polsce
  2. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. „Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy”

Fani i znajomi zasypują aktorkę komplementami

Obecnie aktorka wypoczywa na łonie natury, ale pozostaje aktywna na swoich mediach społecznościowych. W ostatnim czasie opublikowała kilka zdjęć na Instagramie, na których widać uśmiech i pogodny wyraz twarzy.

Obserwujący zasypali Martę komentarzami, a wśród nich znalazła się  koleżanka po fachu Agnieszka Sienkiewicz, która napisała – Ach, jaka piękna! Uroda, jaką Marta Żmuda-Trzebiatowska została obdarzona, jest niepodważalnie zachwycająca.

Bez wątpienia Marta wzbudza podziw, nie tylko wśród swoich fanów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska prezentuje się naprawdę świetnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Byli razem 24 lata. Teraz była żona Kurskiego ujawnia wszystko, dramat za zamkniętymi drzwiami
  2. Jacek Kurski posunął się do strasznego czynu. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Aleksandra Kwaśniewska wdzięczy się nad wodą. Fani oniemieli na jej widok w bikini „Jaka fajna foczka”
  4. Kobieta znalazła rachunek sprzed trzech lat. Kiedy go porównała z obecnymi cenami, aż osłupiała
  5. Wielki szum wokół Małgorzaty Foremniak. W sieci pojawiła się fala przedziwnych zdjęć, co się z nią dzieje?
  6. Niesamowite, pan Janusz zbiera po kilkaset sztuk grzybów w jednym miejscu. Teraz zdradził swoje sekretne tricki, każdy grzybiarz powinien je znać

Źródło: plotek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułCo się dzieje z Andrzejem Piasecznym? Muzyk opublikował nagranie, od jednego szczegółu nie można oderwać wzroku
Następny artykułZenek Martyniuk przeszedł samego siebie. Podarował żonie prezent, o którym większość może tylko pomarzyć
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.