Martyna Wojciechowska wprawiła swoich fanów w osłupienie. Pokazała się nago. W mediach społecznościowych popularnej podróżniczki aż zawrzało od komentarzy, w których wielbiciele wyrażali swój zachwyt oraz przesyłali komplementy. Jest to o tyle ciekawa sytuacja, że Martyna nie przywykła do publikacji tego typu fotografii. Wygląda wspaniale!

Szeroki uśmiech, długie blond włosy i brązowe oczy, to uroki, do których przyzwyczaiła swoich fanów Martyna Wojciechowska. Tym razem postanowiła pójść o krok dalej i pokazać się bez ubrań. Ten widok potrafi rzucić na kolana.

Martyna Wojciechowska nago

Martyna Wojciechowska, czyli jedna z najpopularniejszych podróżniczek w naszym kraju niejednokrotnie potrafiła zaskakiwać swoich fanów reportażami z najrozmaitszych stron świata. Jednym z wielu jej upodobań jest także utrzymywanie kontaktu z wielbicielami poprzez regularne zamieszczanie zdjęć i postów w mediach społecznościowych. 

Zdarzało się, że Martyna umieszczała fotografie z dziećmi z ubogich rodzin afrykańskich, czy też wszelkich miejsc, których widok chwytał za serce. Podróżniczka lubiła również zaskakiwać swoimi zdjęciami z przeszłości, ale także z dzieciństwa. Tym razem poszła w całkowicie inną stronę i postanowiła opublikować zdjęcia, jakimi nie chwaliła się nigdy dotąd.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na profilu Martyny Wojciechowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia nago. Podróżniczka wprawiła w osłupienie swoich fanów. Wszystko ma związek z rozpoczętą przez Martynę akcją pod hasłem I AM ENOUGH.

– Moje ciało pozwoliło mi robić rzeczy niezwykłe. Jestem mu za to wdzięczna, choć nie zawsze traktowałam je dobrze. Wykorzystywałam je do swoich celów, oczekiwałam, że zawsze będzie mnie słuchało – napisała Martyna.

  1. Kościoły w Polsce zostaną zamknięte? Główny doradca premiera zabrał głos, profesor nie ma żadnych wątpliwości
  2. Jedna grupa Polaków otrzyma od stycznia dodatkowe 500 złotych. Minister podjął decyzję
  3. To koniec, po 20 latach w ”Klanie” już nigdy więcej nie zobaczymy uwielbianej postaci. W piątek widzowie będą zrozpaczeni

Martyna Wojciechowska zdjęcie

Podróżniczka zamieszczając zdjęcia, dodała do swojego opisu jeszcze kilka słów, w których odniosła się do całej akcji:

– Myliłam się, o czym regularnie przypomniały mi pobyty w szpitalach. Każda z moich blizn przypomina mi, że wygląd to coś bardzo ulotnego. Dlatego moja Fundacja UNAWEZA zainicjowała akcję pod hasłem I AM ENOUGH, czyli ‚Jestem wystarczająca‚. – pisze Martyna.

Zdaniem Martyny każda kobieta jest wystarczająca i nikt nie powinien się wstydzić swojego wyglądu:

– I chciałabym, żeby miała szeroki wymiar. Szerszy niż tylko uroda. Dziewczyny, nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość! Każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA. Pora w to w końcu uwierzyć – czytamy na profilu Martyny Wojciechowskiej. To tylko kolejny dowód na to, jak wspaniałą kobietą jest świeżo upieczona małżonka Przemka Kossakowskiego.

Przypomnijmy, że po zdobyciu najwyższego szczytu świata Mount Everest miała przyjemność pełnić również funkcje redaktorki naczelnej magazynów National Geographic Polska i National Geographic Traveler, co bez wątpienia było jednym z doskonałych kroków ku spełnianiu marzeń o podróżach.

Seria książek pt. Kobieta na krańcu świata pióra Martyny doczekała się już szesnastu wersji. Do tego na jej koncie znajdują się serie Dzieciaki Świata oraz Zwierzaki Świata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcia z sesji fotograficznej nago.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Zdjęcia potrafią rzucić na kolana niejednego wielbiciela.

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world/

Fani przesłali podróżniczce mnóstwo komplementów. Wygląda fantastycznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Modę na sukces” pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  2. Nagranie gwiazdy TVN podbiło internet. Wszystko przez jej męża, ale komentarz, sceny z urlopu na Mazurach
  3. 3 znaki zodiaku najlepszych mężów. Dziewczyny, nie ma na co czekać, będą traktować was, jak księżniczki
  4. Pięć tricków z TikToka na wyjątkowy makijaż. Odmienią twoje życie i ułatwią przygotowanie do wyjścia
  5. Nie żyje Józef Para. Aktor znany z ”Vabank” i ”Trędowatej” miał 98 lat
  6. Zapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenie
  7. Doskonały na odporność, zwalcza ból i leczy zatoki, a wciąż nie każdy pija go codziennie. Najlepszy syrop przygotujesz w kilka minut

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl