Martyna Wojciechowska już od ponad roku spotyka się z Przemysławem Kossakowskim. Zdaje się, że para bardzo poważnie traktuje swój związek, a jak ujawnia Na żywo, podróżniczka przygotowuje specjalną niespodziankę na urodziny partnera. Co planuje celebrytka?

Przemysław Kossakowski nie powinien przeglądać kolorowej prasy, jeżeli nie chce zepsuć sobie urodzinowej niespodzianki! Okazuje się, że Martyna Wojciechowska planuje coś wyjątkowego dla partnera, co ujawnił tygodnik Na żywo.

Martyna Wojciechowska planuje niespodziankę

Martyna Wojciechowska już ma plany na prezent dla Przemysława Kossakowskiego. Partner podróżniczki może spodziewać się… własnej wystawy. Obrazy ukochanego celebrytki mają zawisnąć w rodzinnej Częstochowie Kossakowskiego, a w organizacji uczestniczy matka jubilata.

Przemysław Kossakowski porzucił swoją artystyczną pasję po kryzysie twórczym oraz problemach małżeńskim. Znalazł jednak szczęście u boku podróżniczki i wrócił do malowania. Martyna Wojciechowska chce z okazji urodzin celebrować pasję ukochanego.

Martyna Wojciechowska
instagram.com @martyna.world

Kim jest Przemysław Kossakowski?

Przemysław Kossakowski jest podróżnikiem i dziennikarzem, który prowadzi programy w TTV. Martyna Wojciechowska poznała swojego przyszłego partnera w studio Dzień Dobry TVN, gdzie Kossakowski realizował odcinek jednego ze swoich programów.

Przemysław Kossakowski jest również autorem książki Na granicy zmysłów, a obecnie prowadzi cykl programów podróżniczych Kossakowski. Wtajemniczenie. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mieszkają z córką podróżniczki w apartamencie na Żoliborzu, a ich związek uchodzi za jeden z najbardziej udanych w polskim show-biznesie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są razem od ponad roku.

martyna wojciechowska
instagram.com @martyna-world

Podróżniczka planuje niespodziankę dla partnera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Edyta Górniak wyznała prawdę o swoim małżeństwie z ojcem Allanka. Polały się łzy
  3. Tomasz Kammel nie poprowadzi „Dance dance dance”. Wiadomo, kto go zastąpi
  4. Roksana Węgiel ma na koncie kolejny sukces! Czy nowy projekt 14-latki ma szansę przebić Kim Kardashian?
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułNauczyciel stał przed szkołą z mokrą szmatką i zmywał makijaż uczennic. Żadna dziewczyna nie weszła do szkoły umalowana
Następny artykułMyślał, że żona chce mu powiedzieć o ciąży. Ona jednak planowała żart, którego mąż nigdy nie zapomni
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.