Edyta Górniak zwierzyła się ze swoich odczuć dotyczących trudnych relacji z mężczyznami dotychczas obecnymi w jej życiu. Szczerze wypowiedziała się o byłym mężu, nie udało jej się też uniknąć łez. Wyznała prawdę, która musiała być naprawdę bolesna.

Piosenkarka jest główną bohaterką programu My Way, w którym staje przed nią ciężkie zadanie — podejmuje się kursu na prawo jazdy, którego nigdy nie miała okazji zrobić, ze względu na to, że cały jej czas pochłaniała kariera. Najwyraźniej siedzenie w samochodzie sprzyja również zwierzeniom, ponieważ Edyta Górniak poruszyła w nim niejeden ciężki temat.

Edyta Górniak w My Way

— Ta elka po nocach mi się śni — powiedziała swojemu instruktorowi, pracownikowi Skoda Auto Safety. Kobieta bardzo mocno przeżywa naukę jazdy samochodem. Szczególnie te bardziej ekstremalne ćwiczenia, przyprawiają ją o rozstrój nerwów. Ten niepokój sprzyja poruszaniu w rozmowie cięższych tematów. Ostatnio Edyta opowiedziała o swoim małżeństwie z Dariuszem Krupą. Padły mocne słowa.

edyta górniak
instagram.com/edytagorniak

W programie polały się łzy.

— Kiedy wiedziałam, że coś jest z nim nie tak? Dzień przed ślubem — powiedziała o byłym mężu, Dariuszu Krupie. Dowiedziała się, że mężczyzna ją okrada, nawet udała się do wróżki, która odradziła wesele. Jednak Edyta Górniak uległa presji otoczenia, chciała, żeby to wszystko okazało się tylko pomyłką. Niestety, dobre serce zadziałało na jej niekorzyść.

Wyzwanie dla artystki

Nauka jazdy samochodem budzi w wokalistce wiele emocji, których nie wstydzi się pokazywać.

Jesteście cyborgami z innego kosmosu — powiedziała, gdy próbowano ją namówić na to, by wsiadła do symulatora dachowania. Kobieta ostatecznie zgodziła się, że weźmie udział w ćwiczeniu, ale dopiero za dwa tygodnie.

Nic dziwnego, że symulator dachowania to było dla niej zbyt wiele. Pierwsze łzy polały się już, kiedy instruktor kazał jej zmierzyć się z próbą zapanowania nad autem, które wpadło w poślizg. Edyta Górniak obawia się, że nie uda jej się opanować tej umiejętności. Instruktorom powiedziała:

— Żeby którykolwiek chłop w życiu tak o mnie walczył, jak wy teraz o to dachowanie. Każda moja miłość to było dachowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak
instagram.com/edytagorniak

W nowym programie My Way Edyta Górniak uczy się kierować samochodem.

edyta górniak
instagram.com/tvn.pl

Na razie artystce nie idzie zbyt dobrze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Meghan Markle jest w ciąży? Słowa księcia Harrego nie pozostawiają wątpliwości
  3. Maciej Musiał rozstał się z Miss Polski. Aktor spotyka się już z inną pięknością
  4. Omenaa Mensah wyszła za mąż. Niecodzienna ceremonia odbyła się w RPA
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: teleshow.wp.pl

Poprzedni artykułStylizacje z plisowaną spódnicą będą idealne na co dzień, do pracy i na eleganckie wyjścia
Następny artykułMłoda mama zostawiła dzieci bez jedzenia na 9 dni. Wyjechała z kochankiem na wakacje
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego