Matka w zaawansowanej ciąży postrzeliła 4-letnią córeczkę oraz 27-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Brzeziny w powiecie ryckim. Jak donosi Polsat News, dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. U dziewczynki wykazano 14 ran postrzałowych w tym jedna w okolicach serca. Lekarze walczą o jej życie.

Stan postrzelonej 4-latki jest stabilny, ale niestety ciężki. Natomiast młody mężczyzna doznał pęknięcia kości udowej. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Matka została przesłuchana przez policję. Sprawę bada prokuratura.

Matka postrzeliła swoją córkę

Do zdarzenia doszło 3 czerwca, podczas gdy kobieta polerowała broń. Wystrzały miały być przypadkowe. Ojciec dziecka nie przybywał wówczas w domu. Policja bada sprawę i ustala czy strzały rzeczywiście były niecelowe.

Kobieta, która strzeliła do swojej córki, jest w 6 miesiącu ciąży. Za nieumyślne spowodowanie ciężkich obrażeń ciała grozi jej do trzech lat więzienia.

  1. GIS bij na alarm. Wycofane produkty ze sklepów są szkodliwe. Masz je w domu? Oddaj
  2. Ważny komunikat MZ. 70% Polaków nie wie, że jest chorych
  3. Ida Nowakowska straciła pracę w TVP. Młoda gwiazda nie ma dobrej passy

Matka miała pozwolenie na broń

Jak podaje polsatnews.pl, kobieta, jak potwierdziła Katarzyna Matusiak z Prokuratury Okręgowej w Lublinie, miała pozwolenie na broń. Prokuratura bada z jakiego powodu osoba, która umie obchodzić się z bronią, mogła dopuścić do przypadkowej serii wystrzałów.

Kluczowe w osądzeniu kobiety będzie to, czy dziewczynka przeżyje i jakie będą konsekwencje zdrowotne, jakie poniesie dziecko w wyniku postrzelenia.

Niestety, to nie jedyne dramatyczne doniesienia dzisiejszego dnia. Tym razem celowe postrzelenie miało miejsce w jednej z rodzin. Po więcej szczegółów odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Wojewodztwo Lubuskie miasto Slawa N/Z Akcja sluzb ratowniczych w celu przetransportowania chorego – ratownictwo medyczne – Eurocopter EC135

Na miejsce przybył śmigłowiec medyczny, pomoc 4-latce została udzielona błyskawicznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Psy wywołały ogromne zamieszanie na drodze. Kierowcy wysiadali, by je łapać
  2. RMF: Jest data. Muszą ogłosić czy znoszą kolejny zakaz
  3. 6 rzeczy, których nigdy nie usłyszysz od ginekologa. A bardzo chciałby ci je powiedzieć
  4. Brat Agaty Dudy wyjawił prawdę. Szwagier Andrzeja Dudy powiedział za dużo?
  5. Pani Krystyna miała zawał. Lekarze czekali kilkanaście godzin, myśleli, że to koronawirus. Kobieta nie żyje
  6. „Byłej premier urodził się wnuk a media milczą”. Tymoteusz Szydło właśnie stał się ofiarą kolejnych pogłosek

Źródło: polsatnews.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl