Matka uzależniona od alkoholu przemieniła życie swoich synów w prawdziwy koszmar. Latami więziła ich w piwnicy i kazała patrzeć, jak współżyje z kolejnymi przypadkowymi mężczyznami, których sprowadzała do domu. W pewnym momencie w jednym z chłopaków coś pękło. Za swoje zachowanie zmuszony będzie ponieść srogie konsekwencje.

Uzależnienie od alkoholu rozwija się bardzo podstępnie, a przez to bywa naprawdę niebezpieczne. Kiedy pewna matka wpadła w alkoholową pułapkę, los jej synów stał się dla niej zupełnie obojętny. Pomimo tego, że w dalszym ciągu bardzo ich kochała, przestała być sobą. Czyny, których się dopuszczała, wpłynęły destrukcyjnie na ich psychikę.

Matka uzależniła się od alkoholu

To właśnie tak rozpoczęło się piekło, które 40-letnia Agnieszka K. zgotowała swoim synom. Kobieta zaczęła sprowadzać do domu przypadkowych mężczyzn, z którymi sypiała na oczach swoich pociech. Trzy lata, dokładnie tyle minęło, zanim młodszy z nich został jej odebrany przez opiekę społeczną. Starszy, Dominik, w dalszym ciągu przebywał w domu, ponieważ za kilka miesięcy miał osiągnąć pełnoletność.

-Znęcała się nad nami. Kazała klęczeć na grochu, pluła na nas, nie pozwalała brać jedzenia z lodówki, kazała spać w piwnicy– wspomina chłopak.

Matka kobiety wspomina, że wtedy trafiła na przymusowy odwyk. To właśnie tam poznała przeklętego mężczyznę, Rafała. Ten od samego początku nie akceptował jej syna. Mężczyzna w krótkim czasie wprowadził się do nich. Na każdym kroku bił i poniżał Dominika.

W pewnym momencie coś w nim pękło

Pani Maria, babcia chłopaka wspomina, że z każdym dniem w jej wnuczku narastała złość i agresja. Przestał sobie radzić, z sytuacją, która działa się w jego domu.

– Pękłem. Każdy by w końcu pękł– wyznaje chłopak w rozmowie z Faktem.

Podczas kolejnej awantury zrobił coś, czego nigdy nie mógłby się po sobie spodziewać. Ojczymowi zadał 14 ciosów nożem, w wyniku czego zmarł na miejscu. Matka w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Dominik trafił do aresztu, ale babcia i osoby z najbliższego otoczenia postanowiły go bronić. Zebrano petycję o jego uwolnienie, ale prokurator żąda dożywocia.

– Chłopak wiele wycierpiał i jesteśmy przekonani, że nie zasługuje na surowy wymiar kary- wspomina Dawid Kołodziej, który w sądzie złożył poręczenie za chłopaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
unsplash.com @eretovar

Chłopak nie potrafił poradzić sobie z sytuacją, która miała miejsce pod jego dachem. 

Matka
instagram.com @castillodefotos

Matka uzależniła się od alkoholu. 

Matka
instagram.com @wielkopolska_policja

Chłopak wiedział, że nie ma innego wyboru. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake – nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info – portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
Poprzedni artykułAnna Maria Jopek zagrała w kultowym serialu ”Wikingowie” Wielki międzynarodowy sukces
Następny artykułBabcia nie mogła pogodzić się ze śmiercią psa. Kilka dni później dostała niezwykły prezent
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.