Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Kochanek

Kochanek

Zdradzony facet
22.05.2024 19:04 ”Odciąłem żonę od finansów. Gdybym tego nie zrobił, byłbym nadal facetem z rogami”

“Czy każde małżeństwo ma termin ważności? Moje z pewnością miało, a próby ocalenia czegoś, czego od dawna nie było, były zwyczajnie głupie” - zaczął opowiadać swoją historię Krystian. Mężczyzna zdecydował się odciąć żonę od swoich pieniędzy, co poskutkowało zakończeniem jej relacji z kochankiem, jednak nie z powodu, który mógłby się wydawać. 

Zapłakana kobieta
09.05.2024 20:05 “Ukochany przyjaciółki zdradzał ją ze mną. Dłużej tego nie zniosłam”

Zdrada to jedna z najgorszych krzywd, jaką można wyrządzić drugiej osobie. Jeszcze gorzej jest, gdy w roli kochanki twojego ukochanego znajdzie się twoja najlepsza przyjaciółka. Historia Pauliny, która właśnie w tej pozycji się znalazła, zszokowała cały Internet.

wiadomość
17.04.2024 19:49 Mąż znalazł dowód zdrady. Tak odpisał kochankowi żony, mistrzostwo

Mało które sytuacje sprawiają aż taką przykrość, jak zdrada małżonka. Nic więc dziwnego, że wiele osób po odkryciu romansu kompletnie traci nad sobą panowanie. Do tego grona nie można jednak zaliczyć Roberta, męża Eli, który postanowił rozwiązać sprawę z jej kochankiem w spokojny, stonowany i sprytny sposób.

Znalazła dowód zdrady męża i postanowiła się zemścić, fot. Canva/halfpoint (zdjęcie poglądowe)
25.01.2024 06:45 Znalazła dowód zdrady męża. Jego kochankowi odpowiedziała w szokujący i mistrzowski sposób. Lepiej usiądźcie

Zdrada jest końcem wielu związków, w których się pojawia. Prawdopodobnie jeszcze trudniej jest, gdy sami odkrywamy prawdę, że nasza druga połowa nie była nam wierna. To właśnie przydarzyło się jednej z internautek, która zdecydowała się podzielić swoją historią w sieci.