Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > ”Odciąłem żonę od finansów. Gdybym tego nie zrobił, byłbym nadal facetem z rogami”
Sylwia Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.05.2024 19:04

”Odciąłem żonę od finansów. Gdybym tego nie zrobił, byłbym nadal facetem z rogami”

Zdradzony facet
fot. canva (prostock-studio)

“Czy każde małżeństwo ma termin ważności? Moje z pewnością miało, a próby ocalenia czegoś, czego od dawna nie było, były zwyczajnie głupie” - zaczął opowiadać swoją historię Krystian. Mężczyzna zdecydował się odciąć żonę od swoich pieniędzy, co poskutkowało zakończeniem jej relacji z kochankiem, jednak nie z powodu, który mógłby się wydawać. 

Krystian i Oliwia zaczęli spotykać się ze sobą z nudów, pobrali się z rozsądku

Historię otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Możecie podzielić się swoimi przeżyciami, wysyłając historię na adres: [email protected].

Krystian miał 35 lat, kiedy poślubił Oliwię. Nie była to miłość jego życia, jednak może tak było lepiej - myślał sobie. Jego małżeństwo było spokojne, bez zbędnych wzlotów i upadków, dawało mu też względne poczucie bezpieczeństwa. Nawet świadomość tego, że jego żona ma romans, specjalnie mu nie przeszkadzała. Od dawna już jej nie kochał, a jeśli kiedykolwiek kochał, to nie tak jak Sonię - swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, która nie odwzajemniała jego uczyć. To z jej powodu wyjechał z rodzinnego miasteczka zaraz po ukończeniu szkoły i zerwał wszelki kontakt nie tylko z nią, lecz z całym swoim dawnym życiem. Rodziców odwiedzał bardzo rzadko, a kiedy już to robił, wpadał tylko na chwilę. 

Oliwia bez wątpienia była piękną kobietą i pasowała do mężczyzny takiego jak on. Krystian jednak bardziej niż swoją żonę kochał szybkie samochody. Oliwię poznał, kiedy po niegroźnym wypadku trafił do szpitala, gdzie pracowała jako pielęgniarka. Wmówił sobie, że wyglądała jak anioł, jednak i tak nie potrafił pokochać jej całym sercem. Ono było już bowiem zajęte przez kogoś innego i dobrze o tym wiedział. 

Jak księża mówią do siebie? Duchowny zaskoczył odpowiedzią wiernych Policjant nagle usłyszał dźwięk z ziemi. Ktoś zrobił coś potwornego

Życie jak z bajki czy małżeństwo tylko na papierze?

Obecnie Krystian miał 40 lat i czuł się coraz bardziej nieszczęśliwy w związku, w którym nie było miłości. Wiedział, że Oliwii także to doskwiera. Miał nawet podejrzenia, że żona go zdradza, jednak niespecjalnie się tym przejmował. Sam chętnie uwikłałby się w romans, gdyby tylko to miało sprawić, że poczuje coś więcej niż obojętność. 

Był przyzwyczajony do tego, że żona wydaje dużo pieniędzy. Jednak po tym, jak ostatnio sprawdził stan konto, aż złapał się za głowę. Już wtedy nie kryła się specjalnie z tym, że go zdradza. Czy w ten sposób chciała mu coś pokazać? Z nią wszystko było możliwe. 

Kochanek mojej żony zerwał z nią po tym, jak odciąłem ją od swoich pieniędzy

Historia transakcji na koncie Krystiana wprawiła go w nastrój, którego on sam nie potrafił nazwać. Owszem, pieniędzy mu nie brakowało, ale musiał na nie ciężko pracować. Mężczyzna poczuł się jednak wykorzystywany przez żonę i jej kochasia, przez co odciął Oliwii dostęp do swojego konta. 

Kiedy trzy dni później wszedł do ich wspólnego domu, zastał żonę w rozpaczy. Przez chwilę pomyślał, że ma to związek z nim, jednak szybko porzucił tak daleko idący wniosek. Szybko uświadomił sobie, że Oliwia zakochała się w swoim kochanku i to brutalne porzucenie przez niego wprawiło ją w taki stan. Przez to wszystko przestał żywić do niej jakiekolwiek pozytywne uczucia. 

Krystian, wiedząc, że nie ma nic do stracenia, wybrał numer do Sonii, którego nawet nie miał w telefonie, ale znał na pamięć. Odebrała po pierwszym sygnale…